محتوا محتوا

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی:

حضور مسئول در بین مردم، احیاکننده اعتماد خدشه‌دار شده سال‌های اخیر است


میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مسئول در بین مردم، احیاکننده اعتماد خدشه‌دار شده سال‌های اخیر است.

به گزارش صبح تفت، سید جلیل میرمحمدی در خصوص سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به استان خوزستان، گفت: ما نماینده‌ای به نام نماینده تهران نداریم بلکه هرکسی که به‌عنوان نماینده مردم انتخاب شود، برای تمام کشور است و مختص یک استان و یک منطقه نیست.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شان ریاست مجلس فراتر از یک نماینده است که هم مسئولیت دارد و هم اینکه حوزه اختیارات متفاوت است، اضافه کرد: این مسئله به این معنا نیست که ریاست مجلس حق رأی بیشتری دارد بلکه در جایگاه ریاست مجلس یکسری حوزه اختیارات و انتظاراتی که مردم از این ایشان دارند متفاوت است.

وی عنوان کرد: در شرایط سخت معیشتی امروز که مردم با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند که دلایل متعددی مثل تحریم‌های ظالمانه و همچنین سوء مدیریت‌ها دارد، در این شرایط حضور نمایندگان و ریاست مجلس در بین مردم و سفرهای استانی و شهرستانی بسیار می‌تواند در ارتباط نزدیک آن مسئول و مردم اثرگذار باشد.

 

تفاوت مسئول گزارشی با مسئول جهادی، نتیجه کار است

میرمحمدی اظهار داشت: اینکه مسئولی کارهایش را به‌صورت گزارشی انجام دهد تا اینکه حضور در میدان و جمع مردم داشته باشد، بسیار ازنظر اجرایی و عملیاتی شدن مشکلات فرد یا منطقه متفاوت است.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: یکی از کارهای بسیار خوب، مؤثر و تعیین‌کننده‌ای که ریاست مجلس می‌تواند انجام دهد، سفرهای استانی و شهرستانی و حضور در بین مردم و مجامع مختلف است.

وی عنوان کرد: وقتی مردم احساس کنند که مسئولشان در کنارشان و شنوای مشکلات مردم است و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم انجام می‌دهد حقیقتاً اعتمادی که در هفت سال گذشته مورد خدشه قرارگرفته، بازسازی و احیا خواهد شد.

میرمحمدی با بیان اینکه یکی از حرکت‌های بسیار خوب ریاست مجلس، انجام سفرهای استانی و شهرستانی است، اذعان داشت: به‌طور حتم این اتفاق افتاده اما در این سفرها نیاز است که مسئولان در کنار ریاست مجلس حضورداشته باشند تا بسیاری از مسائل در همان منطقه حل شود و معطل خیلی از موارد نشود.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: از قبل برنامه‌ریزی‌شده باشد که وقتی ریاست مجلس در شهرستان یا استانی حضور پیدا می‌کنند، مسائل و مشکلات احصا شده باشد تا در این سفر کوتاه، نتایج آن برای مردم منطقه ملموس باشد که حرکت مؤثر و مجاهدانه ای است که توسط ریاست مجلس صورت گرفته است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.