محتوا محتوا

به صورت خانوادگی صورت گرفت؛


مسئول هیئت مکتب الشهدا شهرستان تفت گفت: در سفر امسال بیش از 60 نفر از اعضای هیئت به صورت خانوادگی در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی شرکت کردند.

مسئول هیئت مکتب الشهدا شهرستان تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت از اعزام کاروان این هیئت برای دومین سال پیاپی به راهپیمایی عظیم اربعین خبر داد.

«محسن پاک طینت» با بیان اینکه کاروان این هیئت هفته گذشته به کربلای معلی اعزام شد، افزود: در سفر امسال بیش از 60 نفر از اعضای هیئت در قالب دو دستگاه اتوبوس به راهپیمایی عظیم اریعین اعزام شدند.

وی افزود: این کاروان به صورت خانوادگی از تاریخ 10 آبان ماه سفر خود را آغاز کرده است و تا 21 آبان ماه به شهر تفت باز خواهد گشت..

وی از پیش بینی برنامه های فرهنگی برای سفر این کاروان خبر داد و گفت: این کاروان در بدو ورود به عراق به عتبه مقدسه کاظمین و سامرا مشرف و سپس با حضور در نجف اشرف راهپیمایی اربعین را آغاز خواهند کرد.

پاک طینت، ادامه داد: ویژگی این کاروان اولاً حضور به صورت خانوادگی و دوما حمایت قرض الحسنه 20 میلیون تومانی مردم بوده که به صورت وام به اعضای کاروان ارائه شده است تا در پرداخت هزینه های سفر مشکلی خاصی نداشته باشند.

وی ابراز امیدواری کرد: ان شاالله در سال های آینده بتوانیم با جمع گسترده تری در این ضیافت بزرگ شرکت کنیم.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.