محتوا محتوا

مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان یزد:

درخشش آموزش و پرورش یزد نتیجه توکل مردم و سخت کوشی فرهنگیان است


شیرزاد گفت: یکی از دلایلی که آموزش و پرورش یزد همیشه در صدر قرار داشته و درخشیده است توسل و توکل مردم این خطه و سخت کوشی معلمان، مدیران و فرهنگیان آن است.

به گزارش یزدرسا؛ مدیر کل سابق آموزش و پرورش استان یزد یزد در جلسه معارفه مدیر کل جدید این اداره گفت: یکی از دلایلی که آموزش و پرورش یزد همیشه در صدر قرار داشته و درخشیده است توسل و توکل مردم این خطه، سخت کوشی معلمان، مدیران و فرهنگیان آن و همچنین همدلی مسئولان این استان است که همیشه از این حمایت‌ها بهره برده و به آن افتخار می‌کنم.

احمد شیرزاد، با اشاره به مسئولیت‌هایی که «دانافر» مدیر کل جدید آموزش و پرورش بر عهده داشته وی را از همین خانواده دانست که نیاز به معرفی ندارد و افزود: ان شاءالله وی با همکاری و همیاری همه بتواند این کاروان فرهنگی یزد را به شایستگی اداره کند.

وی با بیان اینکه موضوعاتی را در مدت مسئولیت خود تا توان داشتم برای آن تلاش کردم و انتظار می‌رود آیندگان بیش از پیش پیگیر تحقق آن باشند، ادامه داد: آموزش و پروش مسئله ملی است که حل آن نیاز به اجماع ملی دارد؛ آموزش و پرورش ما در نگاه اول نیازمند منزلت است و معلمان و به ویژه بازنشستگان نیازمند یک زندگی شرافتمندانه هستند.

شیرزاد تصریح کرد: بهسازی، نوسازی و استانداردسازی در آموزش و پرورش نیازمند همدلی و وفاق ملی است و شرط تحقق این مهم در درجه اول تحول در نگرش‌ها از دولت و مجلس تا خود دستگاه آموزش و پرورش و از نخبگان و نهادهای مدنی تا خانوادها است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.