محتوا محتوا

فرماندار تفت:


فرماندار تفت گفت: بیش از 100 پروژه کوچک و بزرگ با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال در ایام ا.. فجر در شهرستان تفت به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، با گرامیداشت تقارن دهه مبارک فجر با ایام فاطمیه، اظهار داشت: پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران با رهبري حكيمانه و شجاعانه امام راحل عظيم الشان(ره) و حضور متحد و آگاهانه ملت غيور ايران در صحنه با تكيه بر آموزه هاي اصيل اسلام ناب محمدي(ص) و فرهنگ فاطمی و حسيني حاصل آمد.

«محمود زارع رشکوئیه» با اشاره به تقارن ایام فاطمیه با دهه مبارک فجر، گفت: این تقارن فرصتی بی نظیر برای تبیین ارتباط تنگاتنگ این دو رویداد مهم است لذا همه رسانه ها و صاحبان عرصه اندیشه و قلم در این رابطه باید تلاش کنند.

وی با اشاره به دستاوردهاي عظیم انقلاب اسلامي، گفت: دستاوردهاي عظيم و خدمات بزرگ انقلاب شكوهمند اسلامي در عرصه هاي مادي و معنوي بی نظیر است و این مهم باید برای مردم تبیین و تشریح شود.

زارع، از بهره برداری بیش از 100 پروژه کوچک و بزرگ با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال در ایام ا.. فجر امسال خبر داد  و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته برای بزرگداشت دهه مبارک فجر بیش از 100 پروژه کوچک و بزرگ با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال در شهرستان تفت افتتاح خواهد شد.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان تفت افزود: گازرسانی به 18 روستای دهستان سانیج با اعتباری بالغ بر 140 میلیارد ریال، بهره برداری از کارخانه ساخت آبشار موزیکال با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال و افتتاح کارخانه تانیا سرام گاریزات با هزینه  ای حدود 130 میلیارد ریال از مهم ترین پروژه های آماده افتتاح در دهه فجر خواهد بود.

وی همچنین در تشریح دیگر پروژه های پیش بینی شده گفت: بهره برداری از آنتن های دیجیتال در مناطق مختلف روستایی، بهره برداری از شبکه های آبیاری نوین و گلخانه گل رز، افتتاح سایت های BTS روستایی، بهره برداری از گلزارهای شهدای والامقام در نواحی روستایی و دهها پروژه در حوزه زیرسازی و آسفالت و جدول گذاری جاده ها و مسیرهای مواصلاتی روستایی و ... از جمله پروژه هایی است که به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر امسال به طور همزمان به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/ن*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان