محتوا محتوا

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان یزد خبر داد


معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان یزد از استقبال بسیار خوب مردم یزد برای عضویت در پلیس افتخاری خبر داد و از افراد علاقمند دعوت به همکاری کرد.

به گزارش صبح تفت، معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا، از استقبال بسیار خوب مردم یزد برای عضویت در پلیس افتخاری خبر داد و گفت: افرادی که علاقمند به همکاری با پلیس در زمینه‌های مختلف هستند با توجه به علاقمندی و رشته تحصیلی خود پس از بررسی صلاحیت توسط پلیس و شرکت در کلاس‌های اموزشی به عضویت پلیس افتخاری درمی‌آیند.

سرهنگ محمدرضا مزیدی  ضرورت وجود پلیس افتخاری را کمک به مردم و تأمین امنیت عنوان کرد و ادامه داد: پلیس افتخاری با توجه به نامگذاری آن به صورت افتخاری جذب شده و برای آن حقوقی درنظر گرفته نشده است و معمولا  از آنها تقدیر و تشکر می‌شود.

 وی افزود: این افراد در حوزه‌های مختلف پلیس همانند پلیس آگاهی، کلانتری‌ها، پلیس مبارزه با مواد مخدر، مشاوره، پلیس پیشگیری و معاونت اجتماعی و ... می‌توانند همکاری داشته باشند.

سرهنگ مزیدی ادامه داد: افراد علاقمند به عضویت در پلیس افتخاری اعم از آقایان و بانوان می‌توانند با توجه به نوع علاقمندی و رشته تحصیلی خود به حوزه مربوطه مانند پلیس آگاهی، معاونت اجتماعی و ... مراجعه و با ارائه مدرک و گذراندن مراحل ثبت نام اعلام آمادگی کنند.

وی ضمن دعوت افراد برای همکاری با پلیس عنوان کرد: امنیت برای مردم است، توسط آنها تامین می‌شود و امنیت پایدار حاصل مشارکت و همکاری مردم است و نیروی انتظامی استان از افراد علاقمند به همکاری برای عضویت در پلیس افتخاری دعوت می‌کند.

انتهای پیام/س*

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان