محتوا محتوافرماندار تفت با صدور پیامی از آحاد مردم شریف شهرستان دعوت کرد تا با حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن ماه ، بار دیگر با آرمانهای مقدس شهدای والامقام انقلاب شکوهمند اسلامی تجدید پیمان نمایند.

به گزارش صبح تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این پیام با اشاره به فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی بر علیه حکومت سراسر جور و فاسد پهلوی آورده است: جایگزین حکومت فاسد پهلوی با نظامی برگرفته از آرمانهای متعالی اسلامی و انقلابی مردم عزیز ایران، دستاورد معنوي عظيمي است كه اثرات مثبت و چشمگير آن همه عرصه هاي بين المللي را تحت تاثير خود قرار داد و بارقه هاي اميد را در دل همه آزادي خواهان، مظلومان و مستضعفان جهان به ارمغان آورد.

فرماندار تفت راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن را نمایش عظیمی از ایستادگی و همبستگی ملت غیور ایران اسلامی در برابر توطئه های بیگانگان و قلدران تاریخ و دفاع از حقوق همه مظلومان عالم ارزیابی کرده و افزوده است: آحاد مردم شریف شهرستان تفت همواره همگام با سایر مردم در سراسر ایران اسلامی با درک شرایط خطیر و حساس کشور، باشکوه و عظمتی مثال زدنی در سالروز این یوم ا...، به صحنه آمده و دشمنان اسلام و انقلاب را ناامید و همه دوستداران و علاقه مندان به این شجره طیبه را دلشاد می کنند و امسال نیز به فضل الهی حماسه دیگری را در دفتر پر افتخار انقلاب اسلامی در پرتو آگاهی و همبستگی ملی به ثبت خواهند رسانید.  

وی در پایان از آحاد مردم شریف و قهرمان شهرستان تفت دعوت نموده است تا با حضور حماسی و دشمن شکن خود در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن، بار دیگر با آرمانهای متعالی امام راحل عظیم الشان(ره) و همه شهدای والامقام انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمایند
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان