محتوا محتوا

از نتایج دوران پسا انتخابات؟!


به نظر می رسد انتخابات هفتم اسفند به جای آنکه موجبات فروکش کردن تب و تاب سیاسی کاری در شهرستان تفت باشد، خود به عاملی برای سیاسی کاری مجدد و یا تسویه حساب های سیاسی بدل شده است.

صبح تفت؛ انتخابات هفتم اسفند فارغ از نتایج سیاسی بنظر می رسد نتایجی را برای برخی از افراد نیز داشته باشد زیرا در شهرستان تفت که تا پیش از جنجال آفرینی عده ای خاص یکی از شهرستان های همدل و ساکت استان یزد محسوب می شد اکنون در حال تبدیل شدن به کانون بحران آفرینی جریان خاص است.

به نظر می رسد انتخابات هفتم اسفند به جای آنکه موجبات فروکش کردن تب و تاب سیاسی کاری در شهرستان باشد، خود به عاملی برای سیاسی کاری مجدد و یا تسویه حساب های سیاسی بدل شده است که ماحصل آن را باید در تغییرات مسئولان و مدیران شهرستان دانست.

آن گونه که به نظر می رسد عده ای به واسطه نزدیکی به یکی از جناح های سیاسی قصد دارند در ادارات تفت نیروهای خود را وارد کرده تا در مواقع لزوم از آن به عنوان ظرفیت بهره برداری کنند که در صورت صحت چنین امری در ادارت تفت باید شاهد تغییرات سیاسی _جناحی باشیم؛ تغییراتی که تنها مردم هستند که ار آن متضرر خواهند شد زیرا ریاست افرادی که دغدغه ای غیر از خدمت به مردم دارد می تواند صدمات جبران ناپذیری برای شهرستان تفت به بار آورد.

حاکمیت جریان غیر انقلابی و غیرمتعهد در حالی در حال رخ دادن است که این تغییرات گسترده و سیاسی به خوبی می تواند جریان آرام تفت را نیز تحت تاثیر قرار دهد به صورتی که می توان از آن به عنوان اردکانیزه کردن تفت یاد کرد که در آن عده ای قصد دارند بر مناصب مدیریتی شهرستان احاطه یافته و از آن در مواقع لزوم استفاده کنند.

در این میان آنچه قابل تامل است و باید مورد توجه جریان های سیاسی قرار گیرد این نکته مهم و حیاتی است که درگیر کردن اداراتی که با سرمایه های آینده نظام اسلامی ارتباط مستمر دارد موجبات قربانی شدن تعهد کاری و به طور کلی جریان پیشرفت شهرستان را فراهم می کند که در صورت عدم مراقبت به زودی گریبان تفت را خواهد گرفت و قربانی اهداف جناحی جریان خاص خواهد شد.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.