محتوا محتوا

رییس اداره راهداري و حمل‌ونقل جاده‌ای تفت:


رییس اداره راهداري و حمل‌ونقل جاده‌ای تفت گفت: دو بانده سازی کل طول 16 کیلومتر مسیر ده بالا-طزرجان حدود 10 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

رییس اداره راهداري و حمل‌ونقل جاده‌ای تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت در رابطه با دو بانده سازی جاده کوهستانی ده بالا-طزرجان گفت: این جاده، جاده فرعی محسوب می شود که بنابرشرایطی خاص ییلاقی بودن و گردشگرپذیر بودن قرار است به دو مسیر جداگانه رفت و برگشت تبدیل شود.

«غلامرضا فلاح» با بیان اینکه ایمن سازی این مسیر در آخرین سفر استانی دولت دهم به استان یزد مصوب شد که به خاطر کمبود اعتبار پیشرفت چندانی نداشت و تنها ایمن سازی 6 کیلومتر ورودی مسیر آن آغاز شد.

وی با بیان اینکه در سالجاری دو بانده سازی کل این مسیر از محل اعتبارات ملی در دستور در کار قرار دارد، ادامه داد: کل طول این مسیر 16 کیلومتر است که هنوز اعتبار کافی برای انجام دو بانده سازی آن تخصیص نیافته است.

رییس اداره راهداري تاکید کرد: عملیات اجرایی تنها در مجموعاً 6 کیلومتر ورودی این جاده از خروجی شهر تفت تا ورودی بام تفت به صورت دو مسیر 3 کیلومتری انجام شده که 3 کیلومتر آن آسفالت ریزی شده و 3 کیلومتر آن خاک برداری و انفجار صورت گرفته است و به علت پرداخت نشدن مطالبات پیمانکار در این همین مرحله باقی مانده است.

فلاح، میزان اعتبار مورد نیاز برای دو بانده سازی کل طول 16 کیلومتر را حدود 10 میلیارد تومان پیش بینی و خاطرنشان کرد: پیمانکار توانایی و ظرفیت انجام پروژه را درکمترین زمان دارد اما مشکل اصلی روند کند اجرایی پروژه کمبود اعتبار است.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.