محتوا محتواچهره های هنری بسیج استان و شاعران انجمن شعر نخبه پروران اوج هنر و اعضای کمیته های جشنواره ملی قدقامت زخم از خانواده شهید شاعر محمدرضا حاج عبداللهی دیدار کردند

به گزارش صبح تفت به نقل از یزدرسا، چهره های هنری بسیج استان و شاعران انجمن شعر نخبه پروران اوج هنر و اعضای کمیته های جشنواره ملی قدقامت زخم از خانواده شهید شاعر محمد رضا حاج عبداللهی دیدار کردند.

در این دیدار مادر شهید حاج عبداللهی با بیان فضلیت های فرزند شهیدش، گفت: پسر من از نظر اخلاقی بسیار خوش اخلاق بود و من در این سال ها هیچ ناراحتی از او ندیدم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شهدا برای اهداف والایی جان خود را فدا کردند، به وضعیت نامناسب حجاب در کشور، خاطر نشان کرد: در هشت سال جنگ تحمیلی جوانان بسیاری از کشور، جان خود را برای دفاع از اسلام و ناموس خود فدا کردند و تنها خواسته آنها هم همین بود که در کشور جمهوری اسلامی ایران مسئله اسلام و حجاب حفظ شود.

این مادر شهید ادامه داد: با درایت رهبر معظم انقلاب در این سال ها توطئه های دشمنان علیه ملت جمهوری اسلامی ایران خنثی شده است ولی متاسفانه روز به روز شاهد بدحجابی و اتفاقات ناگوار در کشور هستیم که این مسئله باعث آزرده خاطر شدن شهدا و خانواده هایشان شده است.

لازم به ذکر است این دیدار در آستانه برگزاری جشنواره ملی قدقامت زخم که به همت بسیج هنرمندان استان یزد برگزار می شود صورت گرفته است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.