محتوا محتوا

فرمانده ناحیه بسیج تفت:


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفت از برگزاری«رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمدرسوالله (2) » همزمان با سراسر استان در تفت خبر داد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفت با موضوع رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمدرسوالله (2) برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفت در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بویژه 400 شهید شهرستان تفت گفت: وظیفه سپاه و بسیج پاسداری از انقلاب اسلامی و ارزش های برآمده از آن است.

سرهنگ علیرضا زارع، افزود: سپاه و بسیج از بدو شکل گیری انقلاب تاکنون کارنامه زرینی در خنثی کردن توطئه های دشمنان داشته است.

وی ادامه داد: نهالی که توسط رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) کاشته شد در آستانه 40 سالگی قرار دارد و امروز جبهه استکبار، آمریکا و دولت های مستکبر به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی در این برهه از زمان مهم هستند.

زارع از برگزاری «رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمدرسوالله (2) » همزمان با سراسر استان در تفت خبر داد و گفت: این رزمایش از ساعت 7 صبح فردا پنجشنبه به مدت 24 ساعت با شعار «وحدت، ایستادگی و پیشرفت» برگزار می شود.

وی با بیان اینکه 400 نفر از بسیجیان تفتی در این رزمایش حضور خواهند داشت، گفت: این رزمایش شامل برنامه های فرهنگی، رزمی، ورزشی و شامگاه اقتدار است.

فرمانده ناحیه بسیج تفت به تشریح جزئیات رزمایش پرداخت و گفت: شامگاه اقتدار با حضور خواهران و برادران بسیج و سخنرانی یادگار هشت دفاع مقدس که تداعی کننده اعزام سپاهیان حضرت محمد(ص) در سال 1365 است، یکی از برنامه های مهم رزمایش خواهد بود.

زارع ادامه داد: ستون کشی و پیاده روی بسیجیان در سطح شهر، پیاده روی شبانه، گشت های محله محور، شرکت در مراسم یابود شهید و تجمع در مسجد امام حسن مجتبی(ع) از جمله برنامه های این رزمایش خواهد بود.

وی با بیان یکی از اقدامات و ابتکارات جدید این رزمایش، انجام خدمات عام المنفعه برای عموم مردم است، اذعان داشت: همزمان با آغاز رزمایش 19 گروه جهادی در سطح شهر و مناطق روستایی تفت به خدمت رسانی مشغول خواهند شد.

فرمانده سپاه تفت افزود: اعزام تیم جامعه پزشکی به منطقه بیداخوید، رنگ آمیزی جداول بلوار جدید احداث شده آیت الله خامنه ای، ایجاد پایگاه انتقال خون، جمع آوری زباله از تفرجگاه ها و پارک ها و آفت زدایی از باغات از دیگر اقدامات عام المنفعه پیش بینی شده برای رزمایش فردا خواهد بود.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.