محتوا محتوا

عضو شورای اسلامی شهر یزد:


عضو شورای اسلامی شهر یزد، در خصوص اعتراضات اخیر گفت: دولت باید به وظایفش عمل کند و به مشکلات اقتصادی سر و سامان دهد تا شاهد چنین وضعیتی نباشیم.

عضو شورای اسلامی شهر یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا، در خصوص اعتراضات اخیر گفت: دولت باید به وظایفش عمل کند و به مشکلات اقتصادی سر و سامان دهد تا شاهد چنین وضعیتی نباشیم.

سیدعلی محمد پاکنژاد با بیان اینکه اعتراض حق مردم است، افزود: باید اجازه اعتراض به همه داده شود و فضای بازتری در اختیار آنها قرار گیرد و البته بهتر است این اعتراض‌ها توسط اتحادیه‌های صنفی، کارگری و اقشارهای مختلف انجام و هدایت شود تا کنترل شده و راحت‌تر این نقد صورت گیرد و خواسته‌ها و مطالبات مردم منعکس شود.

وی با بیان اینکه اعتراضات نباید به گونه‌ای باشد که به اموال عمومی و خصوصی آسیب وارد شود، عنوان کرد: عمده مطالبات مردمی اقتصادی است با این حال برخی نیز نسبت به عدالت اجتماعی که می‌تواند جنبه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی داشته باشد و یا نحوه اجرای عدالت اعتراض دارند.

پاکنژاد تاکید کرد: متاسفانه اکنون شرایطی نیست که همه بتوانند انتقاد و یا برخی به اشتباهات خود اعتراف کنند و باید فضای بازتری در اختیار مردم قرار گیرد تا به صورت معمول مانند فضای مجازی اعتراضات صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: رسانه‌ها نیز در این میان به عنوان پیام رسان مردم به مسئولین می‌توانند نقش خوبی ایفا کنند و منعکس کننده اعتراضات مردم باشند و در مقابل خدماتی که مسئولین و دولت ارائه داده‌اند را نیز منعکس کنند.

انتهای پیام/س*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.