محتوا محتوا

رئیس ثبت احوال تفت:


رئیس اداره ثبت احوال شهرستان تفت گفت: از ابتدای سال 97 تاکنون 120 ازدواج در تفت ثبت شده است در صورتی که در زمان مشابه سال قبل 106 مورد ثبت ازدواج داشته ایم.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، گفت: تاکنون برای 18 هزار نفر معادل 60 درصد از جمعیت واجد شرایط بالای ۱۵ سال در تفت کارت هوشمند ملی صادر شده است.

 

داوود داودی با بیان اینکه 35 هزار نفر واجد شرایط دریافت کارت ملی در تفت وجود دارد، افزود: میانگین صدور کارت ملی در استان یزد و کشور بیش از 70 درصد است و متاسفانه آمار شهرستان تفت در صدور کارت ملی هوشمند پایین است که امیدواریم با استقبال مردم این آمار افزایش یابد.

وی همچنین از تولد 232 نوزاد تفتی در سال 97 خبرداد و اذعان داشت: از 232 نوزاد متولد شده در شهرستان تفت 112 نوزاد دختر و 120 نوزاد پسر بوده اند.

وی ادامه داد: تعداد ولادت ثبت شده در شهرستان تفت نسبت به سال گذشته که 205 مورد بوده، 10 درصد افزایش داشته است.

رئیس ثبت احوال تفت اذعان داشت: ابوالفضل، امیرعلی، حسین، محمدرضا، امیرمحمد، محمدحسین، علیرضا، محمد، پارسا و علی را  10 نام نخست منتخب مردم تفت برای نوزادان پسر است و همچنین فاطمه، زهرا، محیا، حلما، نگار، نازنین زهرا، کوثر، زینب، سدنا و مهدیس نیز 10 نام نخست منتخب تفتی ها برای نوزادان دختر است.

وی تعداد وفات ثبت شده سال 97 در تفت را 71 مورد بیان کرد و گفت: تعداد وفات ثبت شده در مدت مشابه سال گذشته در تفت 93 مورد بوده که در سالجاری 23 درصد کاهش داشته است.

این مقام مسئول، رشد 13 درصدی ازدواج در شهرستان تفت را یادآور شد و تصریح کرد: از ابتدای سال 97 تاکنون 120 ازدواج در تفت ثبت شده است در صورتی که در زمان مشابه سال قبل 106 مورد ثبت ازدواج داشته ایم.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.