محتوا محتوا

دبیر سابق شورای تبیین دانشگاه پیام نور تفت:


دبیر سابق شورای تبیین حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تفت گفت: اینکه در حسینیه ایران و در ایام ماه صفر و شهادت حضرت رقیه(س) همایشی در یکی از دانشگاه های استان انجام شود و در آن به بهانه کنترل ذهن به رقص و پایکوبی بپردازند، اوج بی غیرتی است.

دبیر سابق شورای تبیین حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، با اشاره به برگزاری برنامه های هنجارشکن به اسم سیمنارها دانشجویی گفت: علی رغم تاکید مقام معظم رهبری مبنی توجه ویژه بر محیط دانشگاه ها نه تنها توجهی صورت نگرفته بلکه مصادیق کاملی از ولنگاری فرهنگی و دینی در حال انجام است.

دهستانی افزود: اینکه در حسینیه ایران و در ایام ماه صفر و شهادت حضرت رقیه(س) همایشی در یکی از دانشگاه های استان انجام شود و در آن به بهانه کنترل ذهن به رقص و پایکوبی بپردازند، اوج بی غیرتی است.

وی با بیان اینکه دستگاه نظارتی آنگونه که باید بر برگزاری چنین برنامه هایی نظارت ندارند، تصریح کرد: چرا باید در حسینیه ایران چنین اتفاقاتی بیافتد؟ وزارت ارشاد به متولی فرهنگ چرا برخوردی با چنین موسسات فرهنگی ندارد؟ دستگاه امر به معروف و نهی از منکر باید برخورد جدی با چنین برنامه هایی داشته باشد.

دبیر شورای تبیین دانشگاه پیام نور تفت در پایان خاطرنشان کرد: با انجام این هنجار شکنی ها ضعف دستگاه های نظارتی به واضع دیده می شود. و مسئولان باید پاسخگوی چنین هنجارشکنی هایی باشند.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.