محتوا محتوا

فرماندار تفت:


فرماندار تفت گفت: خوشبختانه در شرايط حاضر، شرايط و مشوق‌هاي مناسبي از سوي دولت تدبير و اميد براي كمك به ريشه‌كني كامل بي‌سوادي و كم‌سوادي در جامعه ايران اسلامي در نظر گرفته شده است.

به گزارش صبح تفت، فرماندار تفت در نشست شورای سواد آموزی شهرستان تفت با تقدیر از همه خادمان و دست اندرکاران امر خداپسندانه سوادآموزی گفت: شورا های پشتیبان سواد آموزی يکي از يادگاران امام خميني (ره) است که در جامعه بسيار مثبت كار كرده است و هرچند كه با آموزش و پرورش ادغام شده است اما همچنان تفكر نهضت سواد آموزي مشهود است .

فرماندار تفت ضمن تاكيد بر اهميت فرهنگ سازي براي افزايش سطح سواد در روستاها از بخشدار مرکزی و مسئولین خواست تا در اسرع وقت با توجه به اهميت موضوع ،آمار واقعي و به روز بي سوادان و علل وجود بي سوادان در سطح شهر و روستاها را ارائه نمايند.

وی افزود: خوشبختانه در شرايط حاضر، شرايط و مشوق‌هاي مناسبي از سوي دولت تدبير و اميد براي كمك به ريشه‌كني كامل بي‌سوادي و كم‌سوادي در جامعه ايران اسلامي در نظر گرفته شده است كه هم بي‌سوادان و هم مشتاقان خدمت در اين عرصه خداپسندانه مي توانند از اين فرصت ارزشمند بهره لازم را ببرند.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان