محتوا محتوا

فرماندار تفت:


فرماندار تفت گفت: خوشبختانه در شرايط حاضر، شرايط و مشوق‌هاي مناسبي از سوي دولت تدبير و اميد براي كمك به ريشه‌كني كامل بي‌سوادي و كم‌سوادي در جامعه ايران اسلامي در نظر گرفته شده است.

به گزارش صبح تفت، فرماندار تفت در نشست شورای سواد آموزی شهرستان تفت با تقدیر از همه خادمان و دست اندرکاران امر خداپسندانه سوادآموزی گفت: شورا های پشتیبان سواد آموزی يکي از يادگاران امام خميني (ره) است که در جامعه بسيار مثبت كار كرده است و هرچند كه با آموزش و پرورش ادغام شده است اما همچنان تفكر نهضت سواد آموزي مشهود است .

فرماندار تفت ضمن تاكيد بر اهميت فرهنگ سازي براي افزايش سطح سواد در روستاها از بخشدار مرکزی و مسئولین خواست تا در اسرع وقت با توجه به اهميت موضوع ،آمار واقعي و به روز بي سوادان و علل وجود بي سوادان در سطح شهر و روستاها را ارائه نمايند.

وی افزود: خوشبختانه در شرايط حاضر، شرايط و مشوق‌هاي مناسبي از سوي دولت تدبير و اميد براي كمك به ريشه‌كني كامل بي‌سوادي و كم‌سوادي در جامعه ايران اسلامي در نظر گرفته شده است كه هم بي‌سوادان و هم مشتاقان خدمت در اين عرصه خداپسندانه مي توانند از اين فرصت ارزشمند بهره لازم را ببرند.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.