محتوا محتوا

در پی اقدام استاندار یزد در برکناری داوود پاکطینت؛


رییس روایط عمومی فرمانداری تفت در اعتراض به برکناری داوود پاکطینت مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد، از سمت خود کناره گیری کرد.

به گزارش صبح تفت، «علی صالحی» در یادداشتی نوشت: روزهای سخت روابط عمومی های استان یزد از آنجایی آغاز شد که در نشست معرفی مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری یزد در سال 1392 بانیان نشست، کرها یا طوعا، از دعوت مدیرکل سابق روابط عمومی-سید عبدالمجید قائم محمدی- ابا کرده و کسی که قریب شش سال بی وقفه و شبانه روزی برای ارتقای وضعیت روابط عمومی های استان کوشیده بود را به شیوه ای ناپسند تودیع کردند . اما شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد که فارغ از همه علایق و سلایق سیاسی می باید حامی جامعه روابط عمومی های استان باشد و اتفاقا رونق و شکوفایی خویش را نیز مرهون همان دوران است یک "آخ" نگفت چه برسد به یک اعتراض یا یک بیانیه.

روزهای سخت روابط عمومی های استان یزد اینگونه تداوم یافت که زمانی که داوود پاک طینت برای یکسال و اندی در سخت ترین شرایط مالی و کاری، روابط عمومی استانداری یزد را اداره می کرد و به آبروی خویش برای حفظ آبروی دیگران چوب حراج می زد، بی هیچ توضیح مشخصی جابجا شد و شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد حتی یک "آخ" نگفت.

روزهای سخت روابط عمومی های استان یزد اینگونه عمیق تر شد که وقتی عباس ملازینلی مسئولیت اداره روابط عمومی استانداری یزد را با دستهای خالی تر از خالی پذیرفت هیچ کس به یاری اش نشتافت و هیچ کس از استاندار یزد نپرسید مسئولیت شما در قبال حال و روز اسفناک روابط عمومی استانداری یزد در قیاس با سالهای قبل و سقوطش در روند صعودش چیست؟! باز هم شورای هماهنگی روابط عمومی های استان به عنوان عالی ترین نهاد مدنی جامعه روابط عمومی های استان "آخ" نگفت.

... و این روزهای سخت تر از سخت در حالی تداوم یافته است که داوود پاک طینت که از روی معرفت و مردانگی و اعتقاد قلبی اش به سیاستهای دولت و احترام به درخواست استاندار یزد، کنج دنجش را در سازمان اسناد ملی رها کرده و لباس عافیت از تن به در می کند و به کارزاری بر می گردد که خود نیز نمی داند سرنوشتش پس از انتخابات چیست امروز با مکاتبه ساده استاندار یزد، احترام و حیثیتش "کم لن یکن" تلقی می شود و شورای هماهنگی روابط عمومی های استان که دیگر کارکردش را از دست داده است باز هم یک "آخ" نمی گوید تا امروز پس از گذشت نزدیک به چهار سال حال و روز روابط عمومی های استان یزد این باشد که حتی از برگزاری نشست های فصلی آموزشی خویش نیز عاجز بماند.

من امروز مسئول روابط عمومی فرمانداری تفتم. نه پست والایی دارم و نه شخصیت مانایی. لیکن بی تفاوت نشستن و نگریستن به این حال وروز ناخوش را به  ثواب نمی دانم. اینجانب در اعتراض به رفتار نامناسب و ناشایست با داوود پاک طینت- که نه مقصدمان یکی هست و نه مسلکمان، اما از خوبان، متعهدان و متخصصان روابط عمومی های استان یزد است- کناره گیری خود را از مسئولیتی که بر عهده داشته ام اعلام می دارم تا لااقل یک "آخِ مدنی" گفته باشد این جامعه روابط عمومی های استان.

 

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.