محتوا محتوا

اولین حضور شهردار جدید تفت در شهرداری؛


جلسه آشنایی شهردار جدید تفت با حضور کارمندان شهرداری و اعضای شورای شهر تفت در محل شهرداری برگزار شد.

به گزارش صبح تفت، جلسه آشنایی شهردار جدید تفت و کارمندان شهرداری با حضور «سید مصطفی فاطمی» در معیت اعضای شورای شهر تفت در شهرداری برگزار شد.

 

*رییس شورای شهر تفت: در مقام شهردار وامدار هیچ حزب و گروهی نیستید

در ابتدای این جلسه رئیس شورای اسلامی شهرتفت از زحمات و تلاشها و همراهی صادقانه آقای مهندس «محسن فلاح» در طول دوران تصدی سرپرستی شهرداری تفت تشکر کرد.

 وی همچنین ضمن خیرمقدم به شهردار جدید گفت: انشاالله حضور شما با توانمندی که در شما سراغ دارم منشا اقدامات موثر و مثبت در باغشهر تفت باشد. 

سید مهدی اعرابی، فاطمی را فردی موفق در عرصه مدیریتی دانست که سوابق مثبتی در میراث فرهنگی استان و کشور و همچنین بخش صنعت دارد. وی روابط عمومی بالای شهردار، تخصص وی در زمینه گردشگری و ارتباط استانی و کشوری وی را از نقاط قوت فاطمی بیا کرد.

وی از فاطمی خواست تا در کار و بیت المال دارای تعصب باشد، و تسریع وتسهیل  در امور مردم و تکریم و اعتمادسازی درمراجعات مردمی سرلوحه کاری وی باشد.

حفظ هویت و اصالت شهر، نگاه عادلانه به محلات مختلف، توسعه محور گردشگری بعنوان یک اولویت، کسب درآمد پایدار و استفاده از پتانسیل کارکنان شهرداری از دیگر مواردی بود که دکتر اعرابی از شهردار تفت انتظار داشت.

وی همچنین خطاب به فاطمی گفت: شما وامدار هیچ حزب و گروهی نیستید و اعضای شورا بدون توجه به هر گونه مسایل جناحی و محلی  و توصیه ها و فشار افراد مختلف با وفاق و همدلی شما را انتخاب کرده اند و انتظار دارند تا شما با رزومه خوب و توانمندیهای خود و با تقویت همدلی بین کارمندان شهرداری، اعضای شورا و مسئولین مختلف شهر به توسعه بیش از بیش تفت بپردازید.

 

*سرپرست سابق شهرداری: درآمد فعلی شهرداری 35 درصد بیش از پیش بینی ها بوده است

سرپرست سابق شهرداری نیز از حسن سلیقه شورای شهر در انتخاب شهردار تشکر  و با عرض تبریک به سیدمصطفی فاطمی اظهار امیدواری کرد تا همانند سوابق مدیریتی درخشان گذشته در شهرداری تفت نیز موفق و سربلند باشد.

وی بودجه شهرداری تفت را 6 میلیارد اعلام کرد که درآمد فعلی آن 35 درصد بیشتر از پیش بینی قبلی بوده است، فلاح همچنین مختصری از فعالیت های شهرداری را در دوره مسئولیت خود گزارش داد.

 

*شهردار جدید تفت: شهر تفت مجموعه ای از زیبایی هاست

«سیدمصطفی فاطمی» شهردار جدید تفت نیز ضمن تشکر از اعتماد شورای شهر تفت به خود، تفت را مجموعه ای از زیبایی ها دانست که آن را به زیباترین شهر استان یزد تبدیل کرده است.

وی طبیعت زیبای تفت را حاصل خدمات گذشتگان دانست کهبه خوبی با طبیعت سازگار بوده اند و این نشان دهنده عملکرد خوب آنها است؛ ما باید نگاهی فراتر از استانی به این شهر داشته باشیم و تفت را زیباترین شهر کشور معرفی نماییم.

وی افزود: شاید این آرزویی بزرگ به نظر برسد ولی باید با همت خود به نتیجه مطلوب برسیم و برای آن تلاش کنیم.

فاطمی در ادامه به سوابق خود از سال 77 تاکنون اشاره و گفت: تجربیات خود را آورده ام تا در کنار شورای شهر و کارمندان شهرداری و با مدیریت مشارکتی و استفاده از نظر کارشناسان کار کنم و فارغ از مسائل جناحی وظایف خود را انجام دهم که در این راستا توقع زیادی از همگی کارمندان دارم.

 

«سیدعلی اکبر جعفری» یکی از اعضای شورای اسلامی شهر نیز معطل ماندن برخی از کارها و رسیدگی به درد شهروندان را هدف خود از عضویت در شورا اعلام کرد و از شهردار تفت خواست تا با تکریم مردم و تکریم کارمندان خود به سوی موفقیت حرکت کند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تفت رمز موفقیت شورا را در یک دلی کم نظیر آن دانست و اظهار امیدواری کرد تا شهر تفت چهره جدیدی به خود بگیرد.

 

«محمدحسین بهارستان» از دیگر اعضای شورای شهر نیز گفت: هدف همه اعضای شورا این است که در پیشگاه خداوند و مردم روسفید باشند چون خود را مدیون یکایک آرای مردم می دانند.

وی اظهار امیدواری کرد تا آقای فاطمی که مدیری مطرح در سطح استان و حتی کشور هست به مردم سختی کشیده و شهر مظلوم تفت خدمت شایسته ای داشته باشد.

«سیدعلی ساداتی» عضو دیگر شورا خواستار استفاده از ظرفیت خوب کارکنان شهرداری شد و «عبدالرضا شیریزدانی» نیز در جمله ای کوتاه گفت: به عمل کار برآید.

در پایان نیز کارمندان شهرداری به معرفی خود پرداختند و شهردار جدید تفت با آنها آشنا شد.

گفتنی است «سیدمصطفی فاطمی» 30 آبان ماه توسط اعضای شورای اسلامی شهر تفت بعنوان شهردار این شهر انتخاب شد و روز گذشته حکم مسئولیت وی به امضای استاندار یزد رسید.

 

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.