محتوا محتوا

نماینده مردم تفت و میبد:


نماینده مردم تفت و میبد در نشست شورای اداری شهرستان تفت گفت: دستور ایجاد زیرساخت لازم برای تامین آب آشامیدنی پایدار در تمام مناطق روستایی تفت از وزیر نیرو گرفته شده است و ان شالله امیدواریم تا قبل از پایان سال کلنگ این پروژه به زمین بخورد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای اداری شهرستان تفت گفت: وظیفه دولت ها در همه جای دنیا ایجاد زیرساخت است؛ دولت ها آب، برق، گاز، بنادر، جاده و فرودگاه و.. را باید ایجاد کنند.

دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی، افزود: دولت اگر در همه زمینه وارد کار اقتصادی شد ضربه های جبران ناپذیری به کشور وارد خواهد شد؛ یکی از مهمترین و اصلی ترین مشکلاتی که در حال حاضر کشور ما با آن روبرو است همین ورود دولت در زمینه کار اقتصادی است.

وی خاطرنشان کرد: دولت باید همه توجه اش معطوف به ایجاد زیرساخت باشد و با استفاده از ظرفیت سرمایه گذار و بخش خصوصی و برنامه ریزی و هدف گذاری اقتصاد را مدیریت کند.

دهقانی فیروزآبادی، با بیان اینکه رویکرد توسعه تفت گردشگری شناخته و معرفی شده است و اذعان داشت: امروز یکی از مهمترین مشکلاتی که در مناطق شهری و روستایی تفت با آن مواجه هستیم موضوع آب به خصوص آب آشامیدنی است به گونه ای که در تابستان دغدغه مدیریت ارشد شهرستان تفت آبرسانی سیار و با تانکر به روستاها می شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه با پیگیری های انجام شده دستور ایجاد زیرساخت لازم برای تامین آب آشامیدنی پایدار در تمام مناطق روستایی تفت از وزیر نیرو گرفته شده است و ان شالله امیدواریم تا قبل از پایان سال کلنگ این پروژه به زمین بخورد و در سال 97 شاهد اقدامات اجرایی انتقال آب به مناطق روستایی شهرستان تفت باشیم.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: روستاهای شهرستان تفت بهترین روستاها از لحاظ آب و هوا در سطح استان است اما کمبود آب و نبود شغل باعث مهاجرت از روستا شده است.

وی با اشاره به اجازه رهبری مبنی به برداشت از صندوق توسعه ملی و مصوبه مجلس، گفت: طبق مصوبه مجلس با اعطای وام های روستایی کم بهره با اعتبار 8 هزار میلیارد تومان، امیدواریم اشتغال پایدار و توسعه خوبی در مناطق روستایی شهرستان تفت رقم بخورد.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.