محتوا محتوا

گزارش صبح تفت از پروژه نیمه تمامی که در هفته دولت افتتاح شد:


صبح تفت از پروژه نیمه تمامی گزارش میدهد که هنوز بعد از 5 ماه امکانات اولیه ای مانند آب و برق ندارد!

به گزارش خبرنگار صبح تفت، افتتاح سالن ورزشی چند منظوره شهدای دهستان سخوید از توابع بخش نیر شهرستان تفت همزمان با هفته دولت در سالجاری افتتاح شد.

اما با گذشت چندین ماه از افتتاح، هنوز این سالن از امکاناتی همچون آب و برق و وسایل گرمایشی و سرمایشی برخوردار نیست!

یکی از ورزشکاران این روستا به خبرنگار صبح تفت، گفت: این سالن در ابعاد کوچکی ساخته شده و ارتفاع آن 4 و نیم متر است.

«عباس زعیمی» ادامه داد: عنوان این سالن چند منظوره اما به علت کوچک بودن هیچ استفاده از آن نمی توان کرد.

وی اظهار داشت: جدای از کوچک بودن، این سالن اصلاً امکانات اولیه مانند آب و برق را هم ندارد.

وی با بیان اینکه جوانان روستا به علت نبودن سالن دیگر، مجبورند از این مکان استفاده کنند، تصریح کرد: جوانان از طریق موتور برق روشنایی لازم را ایجاد می کنند.

زعیمی، جمعیت ورزشکار این روستا قابل توجه دانست و تاکید کرد: در سال 94 طبق آمار اداره تربیت بدنی شهرستان تفت در سالجاری 506 نفر از دهستان سخوید بیمه ورزشی شدند.

وی در مورد پیگیری این مشکل از مسئولان گفت: در روستای های همجوار سالن های استاندارد با امکانات لازم وجود دارد اما سالن این روستا وضعیت بسیار نامناسبی دارد و چندین بار مشکلات سالن را به مسئولان گوشزد کرده ایم اما فقط قول داده اند و عملی انجام نشده!

مشکلات اساسی این سالن در حالی است که فرماندار تفت در نشست چند روز پیش خود با جمعی از مدیران و متولیان امر ورزش در شهرستان بر تکمیل پروژه های ورزشی به ویژه در مناطق روستایی تاکید کرد.

«محمود زارع رشکوئیه»، تکمیل پروژه های ورزشی را یکی از اولویت های مدیریت ارشد شهرستان عنوان کرد و ادامه داد: تکمیل این پروژه ها به ویژه در مناطق روستایی، در پر کردن اوقات فراغت روستاییان عزیز و حفظ حیات و نشاط روستایی نقش مهمی دارد.

زارع با اشاره به پیشرفت های چشمگیر دولت تدبیر و امید در شهرستان تفت در حوزه تامین امکانات و فضاهای ورزشی و توسعه امر ورزش خاطرنشان کرد: با توجه به رویکردهای مثبت دولت در این عرصه، فضای بسیار خوبی برای توجه به ورزش فراهم شده است که باید به نحو شایسته ای از آن بهره برد.

حال باید از فرماندار سختکوش شهرستان تفت پرسید: جناب فرماندار شما که تکمیل پروژه های ورزشی اولویت کاریتان است چرا پروژه سالن ورزشی سخوید را که هنوز امکانات اولیه آن تامین نبود در هفته دولت افتتاح کردید؟ آیا این افتتاح، نمایشی برای هفته دولت نبود؟ حال که افتتاح شده آیا بعد از 5 ماه نمی توانستید آن را تکمیل کنید؟

جناب فرماندار شما که در اکثر جلسات و سخنرانی های خود حرف از نگاه مثبت دولت تدبیر و امید می زنید و اخیرا هم از همین نگاه مثبت به ورزش سخن آوردید؛ کاش می گفتید نگاه مثبت دولت دقیقاً بر روی کجای ورزش است که سالن ورزشی مزین به نام شهدای سخوید بعد از پنج ماه هنوز امکانات اولیه مانند آب و برق ندارد؟

جناب فرماندار کاش فقط سالن ورزشی به اصطلاح چند منظوره شهدای سخوید بود که چنین مشکلاتی داشت چون بازهم می توانستیم مختصات نگاه مثبت دولت را بدست آوریم اما چه کنیم که سالن های شهید چمران، جهان پهلوان تختی، کارگران و ... شهر تفت هم از این دست مشکلات دارند و همچنان بعد از دوسال و نیم فقط نگاه دولت تدبیر و امید فقط مثبت است.

انتهای پیام/م*

فیلم استفاده جوانان روستا از موتور برق برای ایجاد روشنایی

دانلودLoading the player...

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.