محتوا محتوا

پروژه نیمه تمامی که در هفته دولت سال گذشته افتتاح شد؛


افتتاح پروژه های هفته دولت سال 1395 در حالی انجام شد که هنوز طرح های بی سرانجام و نیمه کارهفته دولت سال گذشته نظیرسالن ورزشی سخوید در تفت روی زمین مانده است.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، با گذشت یکسال از افتتاح پروژه نیمه تمام سالن ورزشی شهدای سخوید که در هفته دولت سال گذشته به بهره برداری رسید، این سالن ورزشی همچنان از امکانات اولیه برخوردار نیست.

این سالن در ابعاد کوچکی ساخته شده و ارتفاع آن 4 و نیم متر است؛عنوان این سالن چند منظوره اما به علت کوچک بودن هیچ استفاده از آن نمی توان کردجدای از کوچک بودن، این سالن اصلاً امکانات اولیه را هم ندارد.

نه تنها این مجموعه ورزشی از وسایل گرمایشی، سرمایشی، رختکن و ... برخوردار نیست   بلکه آب هم ندارد و برق آن هم در همین چند روز اخیر پیگیری شده است.

کاش همه کمبودهای این سالن ورزشی به اینجا ختم می شد چراکه نه تنها مسیر تردد منتهی به این سالن جاده خاکی و سنگلاخی است حتی تیرک دوازه هم در این سالن وجود ندارد.

مشخص نیست چرا دولتمردان تفت یک پروژه نیمه تمام را در هفته دولت سال گذشته افتتاح کرده وبعد از گذشت یکسال از افتتاح، هنوز آن را تکمیل نکرده و حتی امکانات اولیه را برای آن فراهم نکرده اند.

افتتاح پروژه های هفته دولت سال 1395 در حالی انجام شد که هنوز طرح های بی سرانجام و نیمه کارهفته دولت سال گذشته نظیردر تفت روی زمین مانده است؛حال باید نشست و دید که صدای افتتاح های نمایشی هفته دولت در سالجاری کی در خواهد آمد؟

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


سلام
تا بوده چنین بوده این کار مخصوص این دولت نیست و در دولت قبل خیلی بد تر این ها بود پروژه گاز رسانی به روستاهای منطقه پشتکوه که شما ندیدی و یا نخواستی ببینی کار عظیمی بود که به حول و قوه الهی و پیگیری های فرماندار دلسوز افتتاح شد و دیگر طرح های بزرگ که شما مغرضانه نمی بینی
شما هم منصفانه مطلب بنویس تا در اخرت شرمنده شهدا و امام نباشی
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۴:۰۲