محتوا محتوا

شهردار جدید تفت خبر داد


شهردار جدید تفت گفت: فرش قرمز شهرداری تفت برای سرمایه گذاران پهن است و باید همه محدودیت ها را برای سرمایه گذاران کنار زد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، شهردار جدید تفت با بیان اینکه تفت، نماد همزیستی انسان با انسان و انسان با طبیعت است، گفت: از این ویژگی ممتاز و همزیستی بی نظیر در تفت می توان بهره های وافری برد.

سیدمصطفی فاطمی افرود: تفت می توان پایلوت شهرهای نمونه در حوزه های مختلف مانند گردشگری، محیط زیست، فرهنگی، هنری و باشد

وی با اشاره به امنیت مثال زدنی تفت علی رغم تعداد محلات بالای آن گفت: شهر تفت در کنار امنیت غنی و محلات متعددش می تواند به شهری بدون ناملایمات تبدیل شود.

شهردار جدید تفت افزود: تفت تنها روزنه ای در دل کویر است که هم امنیت و هم را طراوت را در مرکز شهر حفظ کرده و به همین جهت است که به عنوان شهر نمونه گردشگری معرفی شده است.

وی با بیان اینکه شعار شهرداری تفت این خواهد بود که «با مردم، شهر تفت سبز تر و زیباتر می شود»، تصریح کرد: در میان همه چالش ها و محدودیت ها منابع باید تلاش تا تفت به عنوان شاخص سربلندی بدرخشد.

فاطمی ادامه داد: همه مسئولان شهرستان تفت در این اتفاق نظر دارند که شهر تفت باید پیشرفت کند اما مسئولان به مانند انگشتان یک دست هستند و یک دست به تنهایی صدا ندارد و دست دیگر مردمی هستند که باید در کنار مسئولان قرار گیرند تا سبزی و زیبایی برای شهر حاصل شود.

وی با تاکید بر ضرورت سرمایه گذاری در حوزه های مختلف شهر تفت، اذعان داشت: فرش قرمز شهرداری تفت برای سرمایه گذاران پهن است و باید همه محدودیت ها را برای سرمایه گذاران کنار زد و نگاهمان در درجه اول درآمد سرمایه گذار باشد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.