محتوا محتوامراسم معارفه شهردار جدید تفت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، مراسم تودیع و معارفه شهرداران قدیم و جدید تفت صبح امروز(دوشنبه) با حضور معاون سیاسی استاندار یزد، مدیر کل دقتر امور شهری استانداری یزد، مدیرکل پدافند استانداری، امام جمعه تفت، فرماندار تفت، اعضای شورای شهر تفت، روسای دستگاه های اجرایی تفت و جمعی از اقشار مختلف مردم تفت در سالن شبکه بهداشت و درمان تفت برگزار شد.

مديركل دفتر امور شهري، روستايي و شوراهاي استانداري يزد در این مراسم با اشاره سوابق شهردار جدید تفت، گفت: «سید مصطفی فاطمی»، جوانی با انگیزه است که با بهره گیری از سوابق گذشته خود، می تواند در مدیریت شهری مانند تفت موفق باشد.

محمود شاکری شمسی ادامه داد: فاطمی از دو استان دیگر، پیشنهاد پست مدیرکلی میراث فرهنگی داشت اما توصیه نزدیکان و پیگیری های شورای شهر تفت باعث شد تا فاطمی در یزد بماند و پست شهرداری تفت را دست بگیرد.

وی با بیان اینکه باید با برنامه ریزی و توجه به منابع مالی تصمیم گیری کرد، افزود: توزیع عوارض افزوده استان به صورت متمرکز باعث شد تا بودجه شهرداری تفت افزایش یابد اما این میزان کافی نیست و باید سمت سرمایه گذاری بخش خصوصی برویم.

شاکری شمسی، در پایان حکم انتصاب سید مصطفی فاطمی به عنوان شهردار تفت را قرائت کرد و سپس این حکم توسط فرماندار تفت به وی تحویل داده شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.