محتوا محتوا

دبیر ستاد انتخابات شهرستان تفت:


دبیر ستاد انتخابات شهرستان تفت در نشست تعیین اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری شهرستان تفت، از فراهم شدن همه شرایط برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونمند در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش صبح تفت به نقل از  روابط عمومی فرمانداری تفت، "یونس افضل" در این نشست با اشاره به طی فرآیندهای قانونی برای برگزاری قانونمندانه و باشکوه انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سطح شهرستان تفت گفت: همه شرایط برای برگزاری مطلوب و سالم انتخابات در 29 اردیبهشت ماه فراهم است و امیدواریم همچون دوره های گذشته شاهد مشارکت حداکثری مردم در عرصه انتخابات باشیم.

دبیر ستاد انتخابات شهرستان تفت با اشاره به تشکیل هیات های مختلف اجرایی و نظارت برگزاری انتخابات در شهرستان تفت اظهار داشت: امیدواریم کاندیدها و هواداران آنان نیز در طول زمان تبلیغات، اخلاق و قانون را وجه همت خویش قرار دهند تا شاهد یکی از بااخلاق ترین و قانونمند ترین انتخابات کشور در 29 اردیبهشت ماه باشیم.

وی تمکین همگان به قانون را بهترین روش برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه ارزیابی و بر بی طرفی همه عوامل برگزاری انتخابات تاکید کرد.

افضل با اشاره به قانون انتخابات گفت: 8 اردیبشت ماه، آغاز زمان قانونی تبلیغات کاندیداهای مورد تایید شورای نگهبان برای انتخابات ریاست جمهوری است.

وی ابراز امیدواری کرد: با مشارکت آحاد مردم به ویژه صاحبان قلم و اندیشه و رسانه ها زمینه برای مشارکت حداکثری، حماسی و بانشاط مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه فراهم آید و برگ زرین دیگری در دفتر پرتلالو و درخشان نظام مقدس جمهوری اسلامی به ثبت برسد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.