محتوا محتوا

امام جمعه تفت در راهیپمایی 22 بهمن:


امام جمعه تفت در جمع راهپیمایی کنندگان 22 بهمن شهر تفت گفت: ملت ایران همه ساله به دشمنان نشان داد که ضربه به انقلاب اسلامی ایران خواب و خیال است و ملت ایران در هر همه صحنه ها برای دفاع از نظام اسلامی سنگ تمام می گذارد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، امام جمعه تفت در سخنرانی پایانی راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن تفت گفت: یوم الله 22 بهمن عید بزرگ ملت ایران است؛ روزی است که رحمت، لطف و عنایت خداوند تمام و کمال شامل حال ملت ایران است.

«حجت الاسلام ابوالقاسم غفوری» با بیان اینکه ما بهمن برای ملت ایران سراسر نور و فرخنده است، افزود: در ماه بهمن بود که امام بزرگ ما به پشتوانه این ملت بساط حکومتی که به جز ذلت و خواری چیزی برای کشور نداشت را جمع کرد و حکومتی پایه گذاری کرد که امروز در آستانه چهلمین سالگرد خود و در اوج صلابت و قدرت قرار دارد.

وی تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی پوزه اربابان رژیم پهلوی بویژه آمریکای جنایتکار به خاک مالیده و دست استعمار گر استکبار جهانی شکست و قطع شد؛ امروز اگر می بینیم هنوز بعد از گذشت 40 سال هنوز هر چه در دارند برای توطئه و کینه توزی و فتنه و تحریم به کار می بندند به خاطر این است که در بهمن ماه سال 57 چنان سیلی از ملت ایران خورد که هنوز نتوانسته آبروی از دست داده خود را جبران و قد راست کند.

امام جمعه تفت با بیان اینکه ضربه ای که ملت ایران در 22 بهمن سال 57 به آمریکا زد جبران ناپذیر است، خاطرنشان کرد:  اسکتبار جهانی از بدو شکل گیر انقلاب اسلامی ایران هر چه در توان داشتند گذاشت تا مردم را از این انقلاب دلسرد و منزوی کنند اما ملت ایران همه ساله به دشمنان نشان داد که ضربه به انقلاب اسلامی ایران خواب و خیال است و ملت ایران در هر همه صحنه ها برای دفاع از نظام اسلامی سنگ تمام می گذارد.

وی با اشاره به حاشیه پردازی عده ای سهل اندیش و ایجاد آشوب برای کشور، گفت: نقشه دشمنان جدا کردن نسل جدید از انقلاب است اما امروز حضور یکپارچه و با شکوه مردم به خصوص جوانان و نوجوانان پاسخ محکمی به خیال پردازی های دشمنان داخلی و خارجی بود.

انتهای پیام/مش
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان