محتوا محتوا

نماینده مردم تفت و میبد:


نماینده مردم تفت و میبد در نشست با شهردار و شورای شهر تفت گفت: طرح جامع تفصیلی طرحی است که باید به صورت دائمی بر روی آن برنامه ریزی شود و لازم است حاصل کار مطالعاتی و تخصصی باشد.

به گزارش صبح تفت، نماینده مردم تفت و میبد در نشست با شهردار و شورای شهر تفت با بیان اینکه معمولا مدیران موقتی هستند ولی کارها باید دائمی و پایدار باشد و کار دائمی و پایدار کاری است که بر اساس مطالعات انجام شده باشد گفت: طرح جامع تفصیلی طرحی است که باید به صورت دائمی بر روی آن برنامه ریزی شود و لازم است حاصل کار مطالعاتی و تخصصی باشد.

کمال دهقانی فیروزآبادی، با اشاره به اصلاح قانون تخصیص مالیات بر ارزش افزوده و افزایش اعتبارات شهرداری ها و دهیاری ها گفت: طرح های مشارکتی کار خوبی است که چنانچه شهرداری تفت به سمت آن برود می تواند مفید واقع شود.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: در قانون جدید لازم است عوارض نوسازی اصلاح شود تا درآمد شهرداری ها افزایش یابد.

دکتر دهقانی در پایان درباره مسائل مطرح شده قول پیگیری مساعد تا حصول نتیجه داد.

شهردار تفت نیز با بیان اینکه اجماع مسئولان پیشرفت و توسعه شهر است،گفت: بودجه شهرداری ناچیز است و با توجه به اینکه بسیاری طرح های اجرایی استانی است ، پیشنهاد کرد که بودجهاستانی و ملی به شهرستان اختصاص یابد.

سید مصطفی فاطمی فیروزآبادی، ادامه داد: تفرجگاه دره گاهان تفت یکی از نمادهای گردشگری استان یزد است که کارهای نهایی برای سرمایه گذاری بر روی آن در حال انجام است.

تکمیل کمربندی تفت، تامین تجهیزات خدمات شهری ، تخصیص درآمد حاصل از جرائم رانندگی به شهرداری و لزوم ادامه روند اختصاص اعتبار برای آبیاری قطره ای مهمترین موضوعاتی بود که از سوی اعضای شورای شهر تفت در این نشست عنوان شد.
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.