محتوا محتوا

جناب مستطاب! پست جدید مبارک!!!


باید از جناب طهماسبی پرسید شما که برای استعفا آمده بودید، اصلا برای چه به شورای شهر تفت آمدید و برای چه رفتید؟!

به گزارش خبرنگار صبح تفت، چند روز پیش بود که صادق طهماسبی یکی از اعضا شورای شهر تفت از شورا شهر استعفا داد تا بتواند به سر پست جدید خود در استانداری برود و مدیرکلی پدافند غیرعامل را بدست بگیرد.

اما ورای از همه بازی ها و بده و بستان های سیاسی و سهم خواهی ها و البته اینکه هر گونه محاسبه کنیم این پست باید زودتر از اینها به جناب طهماسبی می رسید! باید به اصل استعفا از شورای شهر و مسئولیتی که مردم به جناب طهماسبی به عنوان یک عضو شورای شهر آن هم با رای بالا سپردند، پرداخت.

و از جناب طهماسبی این سئوالات را پرسیدحضرتعالی که با خیالی راحت از شورای شهر استعفا داده و از مسئولیتی که مردم به عهده شما نهادند شانه خالی کردید می توانید پاسخگوی عملکرد شورای شهر در این سه سال و اندی باشید؟

آیا عملکرد شورا در این دوره که شما سه سال و اندی از آن را حضور داشتید و مابقی را به حال خود رها کردید قابل دفاع است؟

حضرتعالی که همیشه و در اکثر تربیون ها به خوبی از حق از دست رفته مردم تفت می گفتید و این مردم را لایق خدمتگذارانی صدیق می دانستید، چه شده است که به اعتماد مردم با آن رای بالا پشت کرده اید و از عضویت در شورای شهر تفت استعفا داده اید؟

شایسته نبود اگر جنابعالی که از ابتدا سودای گرفتن مسئولیتی دیگری را در سر می پروراندید وارد کاراز انتخاباتی نمی شدید و عرصه را برای کسانی که شاید می توانستند خدمات بهتری ارائه دهند باز می گذاشتید؟

جناب طهماسبی ان شالله که حقیقتا به بهانه پذیرفتن مسئولیت جدید از شورای شهر استعفا داده باشید که اگر نه، بدانید علمکرد این دوره شورا نه قابل دفاع است و نه قابل لاپوشانی و البته حافظه تاریخی مردم قوی تر از آن که به خوبی به یاد بسپارند چه کسی چه گفت و چه کرد!

جناب طهماسبی اینها سئوالاتی است که شاید در ذهن بسیاری از مردم این دیار باشد، امیدواریم به پرسشگر این سئوالات به چشم یک دوستدار که در انتخابات گذشته به شما رای داده و امروز منتظر نتیجه است بنگرید؟

راستی جناب طهماسبی پست مدیرکلی که به حق شایسته حضرتتان است زودتر از این ها باید محقق می شد!، پست جدید مبارکتان!

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.