محتوا محتوا

فرماندار تفت در دیدار با شورای روستای اسلامیه:


فرماندار تفت در نشست با شورای اسلامی و دهیار روستای اسلامیه شهرستان تفت گفت: احداث یک این پارک در کنار عقابکوه می تواند به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری استان تبدیل شود و با سرمایه گذاری بخش خصوصی سبب رونق اشتغال منطقه شود.

به گزارش صبح تفت، فرماندار تفت در نشست با شورای اسلامی و دهیار روستای اسلامیه شهرستان تفت که با حضور نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: اسلامیه یک روستای سرزنده و آباد با مردمانی خوب، مهربان و صمیمی است که در موقعیت استراتژیک بزرگراه تفت_ابرکوه_سورمق واقع شده است.

«محمود زارع رشکوئیه» ادامه داد: روستای اسلامیه در حوزه فرهنگ، ایثار و شهادت یک روستای پیشگام بوده و یکی از روستاهای پرجمعیت شهرستان تفت محسوب می شود.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای تکمیل سالن ورزشی و ساخت پارک اسلامیه گفت: احداث یک پارک در کنار عقابکوه می تواند به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری استان تبدیل شود و با سرمایه گذاری بخش خصوصی سبب رونق اشتغال منطقه گردد.

 فرماندار تفت ادامه داد: در زمینه بحث اشتغال روستا، فرمانداری از سه محل اعتبارات خانگی، تسهیلات فراگیر و اعتبار توسعه پایدار روستایی از پروژه های صنعتی و گردشگری استان، از کارآفرینان حمایت می کند.

وی با بیان اینکه روستایی می تواند موفق باشد که به سمت تولید برود، گفت: باید در روستاها جذابیت هایی را ایجاد کنیم تا افراد در روستا بمانند و کمتر رو به مهاجرت بیاورند.

«دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی» نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در این نشست گفت: عقابکوه با توجه به موقعیتی که دارد می تواند با مشارکت بخش خصوصی سبب اشتغال پایدار در منطقه شود.

در ابتدای این نشست «امیر دهقانپور» رئیس شورای اسلامی روستای اسلامیه به بیان مشکلات روستا پرداخت. درمانگاه اسلامیه، بحث حمل و نقل عمومی، مشکل تلفن ثابت در این روستا و توجه به بافت تاریخی اسلامیه مهمترین مسائلی بود که وی مطرح کرد.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.