محتوا محتوا

خطیب جمعه زردین:


امام جمعه زردین گفت: مهمترین درسی که از فتنه 88 باید بگیریم این است که دشمن دست از دشمنی بر نداشته و خاموش ننشسته و مردم و مسولین باید هوشیار باشند.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، امام جمعه زردین در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان یزد، گفت: سفر رهبر معظم انقلاب در سال 88 به استان یزد بسیار پر خیر و پرکت بود و به خاطره ای تبدیل شد که هنوز در خاطره مردم دارالعباده ماندگار است.

حجت الاسلام آخوندی، همچنین سالروز حماسه نه دی را یاد آور شد و اذعان داشت: دشمن داخلی و خارجی در این روز فهمیدند مردم ایران گوش به حرف رهبری هستند و در این روز همت والای این مردم بود که توطئه ها را خنثی کرد و ما باید قدردان این مردم باشیم.

وی با بیان اینکه دشمن در کمین است تا از هر فرصتی علیه جمهوری اسلامی استفاده کند، ادامه داد: در سال 88 دیدیم که عده ای زیادخواه و نفهم کشور را به لب پرتگاه بردند.

وی افزود: مهمترین درسی که از فتنه 88 باید بگیریم این است که دشمن دست از دشمنی بر نداشته و خاموش ننشسته و مردم و مسولین باید هوشیار باشند، اگر یکروز با بهانه تقلب آمد، روز دیگر به نفوذ و تغییر تصمیم ها خواهد آمد، آنچه مهم است اینکه باید دشمن را بشناسیم و مانع از نفوذش شویم.

خطیب جمعه زردین، با یادآوری سالروز کشف حجاب توسط رضا خان، تصریح کرد: دشمنان میخواستند با گرفتن حجاب اسلام را از ما بگیرند و امروز هم از لحاظ حجاب وضع خوبی نداریم که باید فرهنگ سازی شود.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.