محتوا محتوا

امام جمعه سابق تفت:


امام جمعه سابق تفت در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی دهستان سانیج گفت: اقای ناطق در مدت مسئولیت خود به عنوان فرماندار، خدمات بی نظیری را برای شهرستان تفت انجام داده اند که وظیفه دارم قدردان خدماتشان باشم.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، امام جمعه سابق تفت در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی دهستان سانیج تفت با تشکر از حضور مسئولان بویژه استاندار یزد در منطقه سانیج، گفت: یکی از مهمترین و زیباترین برکات و ثمرات انقلاب اسلامی حضور مسئولانی مانند استاندار، فرماندار و بخشدار در بین مردم و دیدار رو در رو با آن ها است.

حجت الاسلام «محمد رضا مدیح» افزود: امروز اگر می بینیم نعمت گاز به مناطق روستایی کشور رسیده است به برکت همین انقلاب اسلامی است؛ مردم ایران در قبل از انقلاب حداقل های لازم برای زندگی را نداشتند اما امروز می بینیم که فرماندار، استاندار و بخشدار به میان مردم می آیند و حرف دل مردم را می شوند.

امام جمعه رودهن با تشکر از همه مسئولان شهرستان تفت خاطرنشان کرد: همه بخشداران و همه فرمانداران شهرستان تفت زحمات زیادی را برای این منطقه کشیده اند اما با حضور آقای ناطق در فرمانداری تفت مدیریت شهرستان متحول شد؛ ایشان که خود روستا زاده است فردی از جنس مردم است و خدمات بی نظیری در دوره مسئولیت خود برای مردم تفت انجام داده است؛ جناب آقای زارع یا همان اقای ناطق در مدت مسئولیت خود به عنوان فرماندار، خدمات بی نظیری را برای شهرستان تفت انجام داده اند که وظیفه دارم قدردان خدماتشان باشم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات منطقه سانیج پرداخت و گفت: دهستان سانیج مشکلاتی دارد که نیازمند اهتمام ویژه مسئولان برای پیگیری آن است هر چند مسئولان شهرستان با تلاش های خود خدمات خوبی را با این منطقه ارائه دادند و ما هم توقع نداریم که مشکلات یک شبه یک ماهه و یک ساله رفع شود اما این منطقه نیازمند نگاه ویژه است.

گفتنی است حجت الاسلام مدیح متولد روستای سانیج است و حدود 4 سال امامت جمعه شهر تفت را به عهده داشت.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان