محتوا محتوا

امام جمعه سابق تفت در مراسم تکریم:


امام جمعه سابق تفت در مراسم تکریم خود اظهارداشت: اگر فرمانداری وارد یک شهر شد باید قدرتش توسط مردم حفظ شود تا بتواند بر شهر مدیریت کند و اگر امام جمعه ای وارد یک شهر شد باید حرمتش حفظ شود تا بتواند برای مردم آن شهر خدمت کند.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، امام جمعه سابق تفت صبح امروز در جلسه تودیع خود ضمن گرامیداشت یاد وخاطره آیت الله حسنعلی، مرحوم یحیی زاده و 400 شهید شهرستان تفت به حضور امام جمعه جدید تفت، معاون سیلسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور و همه مسئولین و مدعوین خیر مقدم گفت.

حجت الاسلام محمد رضا مدیح اظهار داشت: بنده سه سال قبل بنا به صلاح دید شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور که از طرف مقام معظم رهبری تصمیم می گیرند به عنوان یک طلبه در خدمت مردم شهرستان تفت قرار گرفتم و دراین سه سال سرجمع دوران پررونق و پرکاری را گذراندم به گونه ای که به عنوان یک بسیجی بیشتر برنامه ریزی کردم و زحمت اجرا به عهده دوستان و همکاران بود .

وی تصریح کرد: کارهایی که تا به حال در سطح شهرستان انجام شده است وظیفه بنده بوده است و در رابطه با کارهایی که به اتمام نرسیده است از پیشگاه خداوند و شما مردم و اهالی محترم  تفت عذر خواهی می کنم.

امام جمعه شهرستان رودهن افزود: در مدت سه سالی که بنده در این شهرستان خدمت کردم فضای کاری بسیار خوبی در تفت پا گرفت و تمام دستگاه های اجرایی شهرستان برای پیشرفت شهر حداکثر تلاش وتعامل خود را با ستاد نماز جمعه و دفتر امام جمعه داشتند.

حجت الاسلام مدیح با بیان اینکه دوره خدمت اینجانب در تفت یک خاطره خوب بود خاطرنشان کرد:  امروز که از حضور شما مرخص می شوم فقط از چشمانم گله دارم و از هیچ شخص دیگری ناراحتی و توقعی ندارم.

 امام جمعه سابق تفت ادامه داد: بنای بنده این بود که همین سه سال در این شهرستان خدمت کنم و با توجه به مشکلات خانوادگی انصافا مقدور نبود که ادامه خدمت بدهم و لذا سه ماه قبل از پایان حکم،  نامه ای را به شورای سیاست گذاری دادم و درخواست کردم که دیگر حکم اینجانب تمدید نشود و شورای سیاست گذاری هم موافقت کردند؛ در هر صورت امروز روز خوبی است برای شهرستان تفت که امام جمعه ای بسیار دانا و عالم و با تجربه برای شهرستان انتخاب شده است و امیدواریم با حمایت شما مردم، تفتی سربلند و سرافراز داشته باشیم

امام جمعه رودهن در پایان خاطرنشان کرد: اگر فرمانداری وارد یک شهر شد باید قدرتش توسط مردم حفظ شود تا بتواند بر شهر مدیریت کند و اگر امام جمعه ای وارد یک شهر شد باید حرمتش حفظ شود تا بتواند برای مردم آن شهر خدمت کند.

IMG_2396
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.