محتوا محتوا

امام جمعه تفت:


امام جمعه تفت در خطبه های این هفته نمازجمعه گفت: تمدید تحریم ها نقض برجام است و فعالیت های هسته ای باید به سرعت و بدون یک قدم عقب نشینی از سرگرفته شود.

به گزارش صبح تفت، امام جمعه  تفت در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به سخنان اخیر رهبری برای روشن شدن حقوق های نجومی گفت: لازم است تکلیف حقوق های نجومی مشخص شود چرا که همچنان وضعیت این حقوق ها سوالی مبهم در ذهن مردم  است.

حجت الاسلام و المسلمین غفوری با بیان اینکه عدم مشخص شدن وضعیت حقوق های نجومی سبب می شود مسئولان پاکدامن هم زیر سوال بروند، اظهارداشت: باید با افرادی که به صورت غیرقانونی این حقوق ها را می گرفته اند و خود مطلع بودند برخورد شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تمدید تحریم ها در مجلس سنا آمریکا را یادآور شد و اذعان داشت: این تحریم ها نشانگر دشمنی همیشگی آمریکا با ملت ایران است و نشان می دهد که آمریکا قابل اعتماد نیست و قابلیت مذاکره کردن را ندارد.

حجت الاسلام و المسلمین غفوری افزود: مسئولان کشور این همه وقت گذاشتند تا با آمریکا مذاکره کنند ولی الآن شاهد بدعهدی آمریکا هستند و آنها نگذاشتند بانک ها و شرکت های جهانی با ما تعامل داشته باشند و اکنون هم تحریم ها را تمدید می کنند.

خطیب جمعه تفت در پاسخ به تمدید تحریم ها گفت: اولاً ما از تحریم ها نمی ترسیم چرا که ما در بیست سال گذشته هم تحریم بودیم ولی روز به روز پیشرفت کردیم و ثانیاً همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند تمدید تحریم ها نقض برجام است و در صورت تصویب نهایی از فردای آن روز ما کلیه فعالیت های هسته ای مان را از سر خواهیم گرفت و یک قدم عقب نخواهیم نشست.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.