محتوا محتوا

این ها را بشناسید؛


امثال اسحاق جهانگیری که با هزینه های چند صد میلیون تومانی برای خوردن نهار به یک استان و شهرستان سفر می کنند، وعده و وعید می دهند و به ریش مردم می خندند.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، دقیقاً 2 سال پیش یعنی 22 اردیبهشت ماه سال 1394 بود که اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به عنوان دومین مقام اجرایی کشور پس از افتتاح پروژه های عمرانی در شهرستان بخوانید استان! اردکان با هلی کوپتر و آن همه خدم و حشم برای استراحت وارد شهرستان شد و در باغ صدری تفت با تشریفات و تدارکات میلیونی پذیرایی شد.

وی در جریان سفر خود به شهرستان تفت، قول ها و وعده هایی را داد که هیچکدام از آن ها عملی نشد.

اسحاق جهانگیری در مورد عمده مشکل شهرستان تفت یعنی واگذاری زمین و کمبود مسکن برای جوانان تفتی با دستور به استاندار یزد و معاون خود خواستار پیگیری سریع و حل این مشکل شد.

جهانگیری در این سفر همچنین در مورد مشکل آب شرب روستاهای تفت و ایجاد مخازن آب برای روستاها دستور وعده داد.

ایجاد دوپست فشار قوی برق در شهرستان تفت، ارتقا منطقه شکار ممنوع شیرکوه به منطقه حفاظت شده و در خواست ساخت فرهنگسرا در تفت از دیگر مواردی بود که اسحاق جهانگیری وعده پیگیری و حل مشکل آن را داد.

این ها وعده ها و دستوراتی است که فرماندار تفت در مصاحبه بعد از سفر اسحاق جهانگیری به عنوان دستاورد سفر وی به این شهرستان بیان کرد.

حال این روزها اسحاق جهانگیری در قامت کاندیدا و مدافع دولت یازدهم به گونه ای سخن بر زبان می آورد که گویا فراموش کرده که مردم تفت منتظر وعده و وعیدهایی هستند که او در سفر کذایی خود به تفت، که به حق سفری تفریحی  و صرفا برای صرف نهار میلیونی بود، داد.

براستی که این ها را باید شناخت؛ کسانی که با هزینه های چند صد میلیون تومانی برای خوردن نهار به یک استان و شهرستان سفر می کنند، وعده و وعید می دهند و به ریش مردم می خندند.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.