محتوا محتواکارشناس فرهنگی مذهبی گفت: دولت‌مردان باید موضع‌گیری و تصمیم قاطعانه‌ای در برابر نقض برجام توسط آمریکا بگیرند و مجدداً بحث غنی سازی اورانیوم از سرگرفته شود و خساراتی که در این چند سال ملت ایران متحمل شده است را جبران کند.

به گزارش صبح تفت به نقل از یزدندا؛ حجت الاسلام علی شیخ زاده در نشست بصیرتی در مسجد امام حسن مجتبی(ع) گفت: دولت‌مردان باید موضع‌گیری و تصمیم قاطعانه‌ای در برابر نقض برجام توسط آمریکا بگیرند و مجدداً بحث غنی سازی اورانیوم از سرگرفته شود و خساراتی که در این چند سال ملت ایران متحمل شده است را جبران کند.

وی افزود: مقام معظم رهبری نیز درخصوص عدم اعتماد به آمریکا تذکرات را داده بودند، آمریکائی‌ها به دنیا نشان دادند که عهد شکن هستند و مطمئن باشید  هر چقدر ما از آنها اطاعت کنیم زیاده‌خواهی آنها بیشتر خواهد شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد با اشاره آیه 120 سوره بقره اظهار کرد: هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد، (تا به طور کامل، تسلیم خواسته‌های آنها شوی، و) از آیین (تحریف یافته) آنان، پیروی کنی. بگو: «هدایت، تنها هدایت الهی است!» و اگر از هوی و هوس‌های آنان پیروی کنی، بعد از آنکه آگاه شده‌ای، هیچ سرپرست و یاوری از سوی خدا برای تو نخواهد بود. خداوند به پیغمبرش می گوید اگر میل به طرف یهود و نصاری پیدا کنی و به طرف آنها متمایل شود دیگر خداوند تو را یاری نخواهد کرد .که این نسخه برای تمام مسلمانان خواهد بود اگر ما به سمت غرب متمایل شویم از کمک و یاری خداوند محروم خواهیم شد.

انتهای پیام/ز.ک

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان