محتوا محتوا

به همت خیر نیک اندیش؛


مدرسه تخصصی رباتیک ایده پرداز برتر در شهرستان تفت به عنوان مجهز ترین مرکز تخصصی این حوزه در کشور، با حضور فرماندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی رسماً افتتاح شد.

به گزارش صبح تفت، مدرسه تخصصی رباتیک ایده پرداز برتر به عنوان مجهزترین مرکز تخصصی این حوزه در کشور، با مدیریت مخترع جوان تفتی «محمدعلی منتظر» در حوزه آموزش رباتیک، مشاوره ثبت اختراعات و پرورش خلاقیت در شهرک شهید صدوقی(ره) تفت افتتاح شد.

فرماندار تفت در مراسم افتتاح این مجموعه با قدردانی از مخترع تفتی "محمدعلی منتظر" در راه اندازی این مدرسه و آموزشگاه تخصصی گفت: این مرکز که یکی از مجهزترین مراکز تخصصی در سطح کشور در حوزه رباتیک محسوب می شود  اقدامات ارزشمند دیگری همچون پرورش خلاقیت و مشاوره برای ثبت اختراعات را نیز ارائه می کند که حقیقتا این اقدام، شایسته تجلیل و قدردانی است.

فرماندار تفت با بیان این که توسعه چنین مراکز آموزشی، از نیازهای شهرستان تفت محسوب می شود ادامه داد: توجه به مخترعان و بها دادن به تلاشهای آنان، گامی مهم در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی است و می تواند در گسترش تولیدات داخلی و رشد اشتغال زایی در جامعه موثر باشد.

وی شناسایی خلاقیت ها و تشویق ایده های برتر را اقدامی مهم و حیاتی در مسیر توسعه کشور ارزیابی کرد و افزود: جوانان عزیز ایران اسلامی در همه حوزه ها با درخشش چشمگیر و استعداد خیره کننده، همگان را به تحسین واداشته اند و قطعا با فراهم کردن شرایط مناسب تر و بهره گیری از مشاوره های دقیق، می توانند ایده ها و اختراعات خود را نیز به درستی به صحنه عمل و اجرا بکشانند و تبدیل ایده به محصول را گسترش دهند.

فرماندار تفت در پایان از حمایت کامل مدیریت ارشد شهرستان تفت از توسعه ایده های کارآمد و برتر و مخترعان برای کمک به عملیاتی شدن ایده و اختراع آنان خبر داد.

انتهای پیام/م*


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.