محتوا محتوا

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری یزد:


محمود زارع رشکوئیه گفت: مدیریت واحد بر روستای ده بالا موجب می‌شود اعتبارات به صورت متمرکز به یک حساب اختصاص یابد و براساس اولویت هزینه شود.

به گزارش صبح تفت، محمود زارع رشکوئیه در گفتگو با خبرنگار یزد رسا، در خصوص عدم مدیرت متمرکر در روستای ده بالا گفت: درخواست مدیریت واحد برای روستای ده بالا توسط مسئولان محلی و شهرستان انجام شده است تا چند دهیاری در ده بالا در یک مدیریت متمرکز شود که این درخواست در حال بررسی است.

وی ادامه داد: عدم مدیریت واحد و وجود چندین دهیاری در روستای ده بالا موجب شده که اعتبارات هر منطقه به دهیاری همان منطقه از ده بالا واریز شود و در همان نقطه هزینه شود اما با وجود مدیریت واحد در روستا اعتبارات به صورت متمرکز در یک حساب واریز و براساس اولویت بندی در منطقه و روستای ده بالا، هزینه خواهد شد.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد در خصوص مشکلات عمرانی در روستای ده بالا عنوان کرد: اختصاص اعتبار به روستاها اندک و براساس شاخص جمعیت است بنابراین اعتبار کافی برای بهبود وضعیت عمرانی ده بالا وجود ندارد.

زارع رشکوئیه افزود: در آخر هفته جمعیت زیادی به ده بالا سرازیر می‌شوند و در میانه هفته جمعیت حاضر در روستا اندک است اما اعتبارات براساس سرشماری سال 95 و بدون در نظر گرفتن جعیت شناور به ده بالا تخصیص می‌یابد، با این وجود چنانچه اعتبار اختصاص یافته به ده بالا در یک حساب متمرکز شود براساس اولویتی که در روستا وجود دارد هزینه خواهد شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.