محتوا محتوا

پس از یک دهه فعالیت؛


مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تفت صبح امروز دوشنبه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تفت، صبح امروز(دوشنبه) با حضور مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان، امام جمعه، فرماندار و تعدادی دیگر از روسای ادارات شهرستان تفت برگزار شد.

رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی تفت در ابتدای مراسم ضمن خیر مقدم به حضور مدعوین در نشست از فعالیت بیش از 3 هزار روز و نزدیک یک دهه در شهرستان تفت خبر داد و گفت: در طول ده سال و دوماهی که در تفت بوده است چهار مسئولیت ستاد اقامه نماز تفت، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی و نظارت بر انتخابات را برعهده داشته است.

حجت الاسلام «محمدعلی متوسل» افزود: بنده حقیر در این مدت 10 سال کار خاصی را انجام نداده ام و هر چه بوده زحمات همکاران در سازمان تبلیغات تفت بوده است.

وی در پایان از همه فرمانداران، ائمه جمعه و مسئولان شهرستان تفت که در طول این مدت 10 سال با آن ها همکاری داشته است، تشکر کرد.

امام جمعه تفت نیز در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی تفت با اشاره به تهاجم فرهنگی خطرناک دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: دشمن ما در جبهه های مختلف شکست خورده و تنها جبهه ای که در حال فعالیت و پیشروی است و به آن امید دارد جبهه فرهنگی است.

«حجت الاسلام و المسلمین غفوری» با بیان اینکه ما نهادهای فرهنگی مختلفی داریم که هرکدام بخشی از کارها را انجام می دهند، اذعان داشت: نهادهای فرهنگی باید با دوری از موازی کاری هدفی واحد را دنبال کنند.

وی افزود: برای هریک از نهاد های فرهنگی کشور دستورالعملی تعریف شده است ولی شرایط فعلی کشورهمت و تلاش هایی ماورای دستورالعمل می طلبد و اگر به همین دستورالعمل ها دلخوش باشیم .

در پایان از زحمات حجت الاسلام و المسلمین محمد علی متوسل قدردانی و حجت الاسلام و المسلمین مجید جعفرپور به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.