محتوا محتوا

امام جمعه زردین:


امام جمعه زردین در خطبه های این هفته نمازجمعه گفت: نهم دی بواسطه حضور و نقش آفرینی مردم ماندگار کردند.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، امام جمعه زردین در خطبه های این هفته نمازجمعه 9 دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت را یاد آور شد و گفت: سال 88 در کشور اتفاقاتی افتاد که دشمن آن را مدیریت می کرد ولی این مردم بعد از سخنرانی مقام معظم رهبری به میدان آمدند و با ولایت پیمانی مجدد بسته وغائله را خاتمه دادند و این روز را ماندگار کردند.

حجت الاسلام آخوندی افزود: حضرت امام خمینی ( ره) بارها در خصوص تلاش دشمنان برای کشور هشدار دادند و امروز نیز مقام معظم رهبری مکرر میفرمایند مواظب باشید ،فریب دشمنان نخورید کلاه سر شما نگذارند ولی دوباره گوش نکردند و میبینیم در موضوع هسته ای  کلاه گذاشتند تا روی چشم ! ولی میگوییم هنوز هم دیر نیست می توانید مقابله کنید و به دشمن اعتماد نکنید.

وی همچنین به سالروز نهضت سواد آموزی و اهمیت تحصیل و علم مطالبی بیان داشت و به روز ثبت احوال اشاره کرد و اذعان داشت: امروز خدمات هوشمند و الکترونیک هزینه ها وسختی ها را کاهش می دهد لذا کسانی که شناسنامه و کارت ملی تعویض نکردند به ثبت احوال مراجعه کنند.

آخوندی، همچنین به پیروزی حلب اشاره و تصریح کرد: ارتش سوریه ایستادگی کرد و موفق به پیروزی در مقابل دشمن شد و طبق وعده قرآن هر کجا ایستادگی شد پیروزی حاصل میشود و این باید برای کشور ما هم درس باشد.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.