محتوا محتوا

امام جمعه نیر:


امام جمعه نیر گفت: مسئولان صادقانه باید به مردم خدمت کنند چراکه از بطن مردم انتخاب شده و بر آمده از خود مردم هستید.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، نماز جمعه این هفته نیر در جمع نمازگزاران روستای باغبید دهستان سخوید تفت به امامت حجت الاسلام دهقانپور اقامه شد.

امام جمعه نیر در ابتدای خطبه های نماز جمعه با سفارش نمازگزاران به تقوای الهی ونظم در کارها به عالم برزخ ومرگ اشاره کرد و گفت: لحظه جان دادن انسان متفاوت است که اگر گناهانی با او باشد جان دادن برای او سخت خواهد بود.

حجت الاسلام دهقانپور در ادامه افزود: مداومت در نماز اول وقت در دنیا باعث میشود تا لحظه جان دادن راحت از دنیا برود.

امام جمعه نیر به دوران زمان قبل از انقلاب اشاره کرد و گفت شاه دست نشانده امریکا بود و ایران هیچ وقت به حساب نمی امد و ذخائر نفتی ما به غارت میرفت ولی امروز کشور به مرحله ای از عزت رسیده است  که در منطقه وجهان صاحب عزت و جاه است.

حجت الاسلام دهقانپور، حماسه شهر آمل شهر هزار سنگر را یادآورد شد و گفت: مردم ما همیشه پشتیبان این نظام وانقلاب بوده و خواهند بود.

وی در ادامه خطاب به مسئولان گفت: صادقانه به مردم خدمت کنید چرا که همه شما از بطن مردم انتخاب شده و از همین مردم هستید؛ همچنانی که مردم از شما حمایت کردند شما هم از مردم حمایت کنید.

امام جمعه نیر به هفتم بهمن سالروز تحصن روحانیون علیه دولت بختیار که نمی خواست امام به ایران بیاید، هم اشاره کرد و همچنین سالروز شهادت حضرت فاطمه(س)  به روایت 75 روز را تسلیت و گفت: باید ایام فاطمیه هم مثل ایام محرم پر شور باشد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.