محتوا محتوا

سپاس مردمی یا میتینگ سیاسی برای مصادره نماینده مردم؟!


نماینده مردم تفت و میبد با پاسخ تلویحی و هوشمندانه خود به اصلاح طلبان تند تفتی که از همین ابتدا به دنبال مصادره وی بودند؛ دست ردی به سینه آن ها زد و نشان داد که نماینده مردم مصادره شدنی نیست!

به گزارش خبرنگار صبح تفت، همایش وحدت فاطمی و سپاس مردمی شب گذشته(سه شنبه) برای تقدیر از حضور مردم در انتخابات با حضور منتخب مردم تفت و میبد «کمال دهقانی فیروزآبادی» برگزار شد.

میتینگ سیاسی برای مصادره نماینده مردم!

این همایش که در واقع میتینگ سیاسی اصلاح طلبان و حامیان دولت برای مصادره نماینده مردم تفت و میبد بود در ابتدا 5 نفر سخنران داشت و بعد از سخنرانی های طولانی نوبت به نماینده مردم تفت و میبد رسید.

یکی از سخنرانان این مراسم از سران اصلاح طلب یزد بود؛ وی که ید طولایی در زیر سئوال بردن ارکان مختلف نظام دارد و  تخلفات مالی و اقتصادی او زبانزد خاص و عام است؛ باردیگر با زیر سئوال بردن عملکرد شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها، عملکرد این شورا را مهره چینی و فضا سازی دانست.

مصادره انتخابات به نفع اصلاح طلبان!

وی که گویا نتوانسته نگاه خود را از محیط ایزوله یزد و تهران بلندتر کند؛  با مصادره انتخابات 7 اسفند به نفع اصلاح طلبان، گفت: مردم بار دیگر همچون سال 92 نشان دادند که به کدام سلیقه علاقه دارند.

این در حالی است که به گفته اکثر کارشناسان بعد از 28 سال برای اولین بار مجلسی شکل می گیرد که با دولت وقت خود همسو نیست و قاطبه مجلس دهم را اصولگرایان شکل می دهند.

تمجید از سران فتنه!

او در ادامه سخنان عجیب خود، علت حضور باشکوه مردم در پای صندوق های رای را، پیام یکی از سران فتنه دانست!

ادعاهای این فرد به نوعی بیان می شد که گویا اطلاعی از حضور مردم در ادوار گذشته انتخابات نداشت و ندارد چراکه در انتخابات دوره قبلی مجلس(نهم) با اینکه اصلاح طلبان انتخابات را تحریم کرده بودند مشارکت مردم 64 درصد بود اما در این انتخابات با حضورهمه جانبه حتی دشمنان کشور و کسانی که سال 88، نظام را به تقلب متهم کردند، حضور مردم به 62 درصد کاهش یافت.

وی در حالی این سخنان را می گفت که همهمه اعتراضی مردم در بین جمعیت شنیده می شد و یکی از میان جمعیت به اطرافیان خود گفت: هیچکس این آقا را قبول ندارد؟ برای چه صحبت می کند؟ ما می خواهیم سخنان نماینده را بشنویم.

تماما میتینگ سیاسی!

مجری برنامه نیز که همه جانبه در پی مصادره نماینده مردم تفت و میبد به نفع اصلاح طلبان بود؛ چندین بار با نام بردن از سران فتنه و خواندن پیام های آن ها، این مراسم تقدیر مردمی را تماماً به میتینگ سیاسی تبدیل کرد.

پس از سخنرانی های طولانی 5 نفر، بالاخره نوبت به نماینده مردم تفت و میبد رسید تا صحبت کند.

بالاخره سخنان نماینده: سهم اصلی پیروزی را مردم داشتند

«دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی» در ابتدای سخنان با تشکر از حضور همه مردم و ایجاد حماسه ای دیگر گفت: سهم اصلی پیروزی در انتخابات را مردم داشتند که با حضور بر صندوق های رای، سرنوشت کشور را تعیین کردند.

وی با تشکر از همه جناح های سیاسی کشور که باعث ایجاد شور و نشاط در انتخابات شدند، گفت: من به همه جناح های احترام می گذارم اما امروز من نماینده مردم هستم و باید برای مردم خدمت کنم.

نماینده مردمم/ برایم تفاوت نمی کند چه کسی به من رای داده یا نداده

دهقانی با بیان اینکه برای من تفاوتی نمی کند چه کسانی به من رای داده اند و یا رای نداده اند، تصریح کرد: فارغ از همه مسائل قومی، قبیله، سیاسی و منطقه ای، موضوع مهم خدمت به مردم است و همین مردم هستند که قضاوت خواهند کرد.

منتخب مردم تفت و میبد با بیان اینکه اکثرمسئولان به ضعف و مشکلات شهرستان های تفت و میبد آگاهند، گفت: اما اختلاف و مسئله اصلی بر سر حل این مشکلات و ضعف ها است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به مسائل کلان کشور اشاره کرد و اظهار داشت: پس از انجام مذاکرات و فرجام برجام، امروز تحریم ها برداشته شده است و ما باید از این فرصت استفاده کنیم.

برای رفع تحریم ها هزینه سنگینی دادیم

دهقانی با بیان اینکه برای برداشته شدن تحریم ها، کشور هزینه های سنگینی را متحمل شد و این اتفاق رخدادی نبود که به راحتی شکل گیرد، ادامه داد: هرچند باید در دیپلماسی زیرک بود و نگاه سیاستمدارانه ای به خارج از کشور داشت و از فضای بیرون استفاده کرد اما نباید نگاه ما سراسر معطوف به خارج باشد و کشور ما به محلی برای جولان بازارهای خارجی تبدیل شود.

30 درصد مشکلات از تحریم بود

نماینده مردم تفت و میبد تصریح کرد: اگر ما نگاه درستی داشته باشیم متوجه خواهیم شد تنها 30 درصد مشکلات بخاطر تحریم ها بوده و 70 درصد بقیه بخاطر ساختار معیوب اقتصادی کشور است.

وی افزود: دولت باید برنامه دقیقی برای حل این مشکلات داشته باشد و مجلس نیز باید نقش خود را ایفا کند تا به نتیجه مطلوب برسیم.

دهقانی در ادامه تبیین کرد: محور برنامه کلان کشور سند ۱۴۰۴ است که ایران باید در منطقه قدرت اول باشد و استان یزد و شهرستان‌های تفت و میبد هم متناسب با همان سند چشم‌انداز کشور باید جایگاه خودشان را در حوزه‌های اقتصادی، صنعتی و فرهنگی تعریف کند تا ۱۰ سال آینده ایران قدرت اول اقتصادی منطقه شد شهرستان‌های تفت و میبد هم جایگاهشان متناسب با سند چشم‌انداز باشد.

دست رد دهقانی به سینه اصلاح طلبان تفتی/ نماینده مردم مصادره شدنی نیست!

نماینده مردم تفت و میبد با پاسخ تلویحی و هوشمندانه خود به اصلاح طلبان تند تفتی که از همین ابتدا به دنبال مصادره وی بودند؛ دست ردی به سینه آن ها زد و نشان داد که نماینده مردم مصادره شدنی نیست!

انتهای پیام/م*


رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 4.666666666666667 stars out of 5.