محتوا محتوا

خطیب جمعه تفت:


امام جمعه تفت گفت: دشمنان انقلاب اسلامی و حامیان اصلی داعش که آمریکا و اسرائیل هستند؛ هیچ گاه دست از توطئه علیه اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی بر نمی دارند.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، امام جمعه تفت در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به پایان جکومت داعش در منطقه و پیروزی جبهه مقاومت گفت: سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی درنامه به رهبر معظم انقلاب پایان حکومت داعش را در منطقه اعلام کردند که موج از خوشحالی را در بین مردم به راه انداخت.

 

حجت الاسلام «ابوالقاسم غفوری» افزود: گروه تروریستی داعش خطرناک ترین گروه تروریستی تاریخ بود که بیش از 4 هزار نفر را تاکنون به شهادت رسانده است و به لطف الهی، فداکاری های مدافعان حرم و هدایت‌های مقام معظم رهبری این گروهک تروریستی نابود شد.

وی ادامه داد: کشور عراق و سوریه در یک زمانی درگیری اختلافات داخلی شدند و دشمن از این موقعیت سوء استفاده کرد و به آن ها ضربه زد هر کشوری برای امنیت خود بیش از هر چیز به وحدت نیاز دارد و از این رو مسلمانان باید با اتحاد خود نقشه ها و توطئه های دشمنان را نقش بر آب کنند.

خطیب جمعه تفت با اشاره به پاسخ رهبر انقلاب به نامه سردار سلیمانی، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی و حامیان اصلی داعش که آمریکا و اسرائیل هستند؛ هیچ گاه دست از توطئه علیه اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی بر نمی‌دارند لذا لازم است که در برابر توطئه های جدید آمریکا نیز آماده و هوشیار باشیم.

وی همچنین نشست سران اتحادیه عرب و توطئه علیه ایران یادآور شد و گفت: این اتحادیه عرب از همان آغاز انقلاب اسلامی هرچه در توان داشت برای توطئه و شکست انقلاب به کار بست اما امروز در بدترین وضعیت موجود قرار دارد و نمی داند با اقتدار جمهوری اسلامی چه کند.

حجت الاسلام غفوری، همچنین سالروز تشکیل بسیج مستضعفین و هفته بسیج را به بسیجیان تبریک گفت و اذعان داشت: 5 آذر سالروز نشاندن نهالی و نهادی مقدس است که مصداق کامل همان شجره طیبه است که اصل آن ثابت و ریشه در قلوب مخلصین دارد و شاخه های آن امروز در نیجریه، عراق، یمن و سوریه جلوه گری می کند.

وی با تقدیر از زحمات و خدمات بسیجیان تفتی بویژه مجموعه ناحیه مقاومت بسیج تفت برای آن ها آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون کرد.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.