محتوا محتوا

خطیب جمعه تفت:


امام جمعه تفت در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: اسرائیل و آمریکا باید بدانند که اگر دست از پا خطا کنند، ملت ایران درسی به آن ها خواهد داد که تا تاریخ، تااریخ است آن را به یاد داشته باشد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، امام جمعه تفت در خطبه های این هفته نمازجمعه با تبریک مبعث مبارک رسول گرامی اسلام(ص) گفت: سیره و روش زندگی پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل زندگی بر اساس دین اسلام است.

حجت الاسلام ابوالقاسم غفوری، با بیان اینکه ما باید مسلک و رفتار پیامبر اکرم(ص) را الگوی زندگی خود قرار دهیم، خاطرنشان کرد: پیامبر اسلام رحمه العالمین و برکتی برای مسلمین بود.

خطیب جمعه تفت همچنین با تبریک 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی، اذعان داشت: همه عزیزانی که در هر لباسی برای امنیت و اقتدار این نظام تلاش می کنند لایق بهترین ها هستند.

و همچنین 20 فروردین ماه سالروز ملی شدن فناوری هسته ای را یادآور شد و گفت: 83 فناوری جدید در حوزه هسته ای در چند روز اخیر رونمایی شد که هشداری به دشمنان بود که نشان داد ملت ایران در هر لحظه ای که بخواهد هر چه بخواهد می تواند انجام دهد.

امام جمعه تفت با اشاره به گنده گویی های رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: اسرائیل کوچک تر از آن است که ملت ایران را تهدید کند و رجز خوانان امروز باید تاریخ را بنگرند که ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس در اوج مشکلات در مقابل تهاجم دشمنان چه کرد؛ اسرائیل و آمریکا باید بدانند که اگر دست از پا خطا کنند، ملت ایران درسی به آن ها خواهد داد که تا تاریخ، تااریخ است آن را به یاد داشته باشد.

وی ادامه داد: شکست استکبار در سوریه باعث شده تا آمریکا و ایادی اش در منطقه به فکر طرح ریزی توطئه جدیدی در خاورمیانه باشند تا نگذارند ثبات به این منطقه برگردد.

وی در پایان گفت: امروز همه ملت های آزاده جهان باید بدانند مقابله با آمریکا راهی جز مقاومت و ایستادگی ندارد.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.