محتوا محتوا

مصلحی در یزد:


وزیر سابق اطلاعات گفت: پروژه نفوذ مهدی هاشمی را در کنار منتظری قرار داد و وی کاری کرد منتظری ترور شخصیت شود.

به گزارش صبح تفت به نقل از  یزد رسا، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی در یادواره "شهدای ستارگان راه با اشاره به  آیه «وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ» اظهار کرد: خدا در این آیه تأکید دارد  که شهدا اموات نیستند و با رفتن آنها دفتر شان بسته نمی شود بلکه با شهادتشان دفتر جدیدی برایشانباز می شود.
وی با بیان اینکه با توجه به آموزه های دینی ما هر فرد که از دنیا برود روحش زنده است و انسانیت او قابل مردن نیست ادامه داد: کلمه «بَل أَحياءٌ» یعنی شهدا در مسیری که انتخاب کرده اند راه هایی را پیش روی انسان ها می گذارند و آن ها را هدایت می کنند.

تشییع شهدای گمنام یزد؛ جریان‌های فکری کشور به بهترین نحو هدایت کرد

وزیر سابق اطلاعت با بیان اینکه به شهدا مدیریتی داده شده که جامعه اسلامی را در ابعاد مختلف جلو ببرند افزود:  به مشکلاتی که در ارتباط با تشییع هشت شهید گمنام میدان امیرچقماق یزد پیش آمد توجه کنید؛  تشییع شهدا مدیریت افکار جامعه است به همین دلیل هم عده‌ای در یزد و در دیگر نقاط با تشییع شهدا مخالفت می‌کنند.
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس عنوان کرد: با وجود تمام برنامه‌ها و مشکلاتی که در زمینه تشییع شهدا در یزد پیش آمده بود و تاثیر آن به کل کشور هم رسیده بود، مدیریت شهدا جریان‌های فکری را به بهترین نحو هدایت کرد.
مصلحی با اشاره تشییع شهدای گمنام و غواص  در تهران تصریح کرد: 20 روز پس از تشییع حماسی شهدا در تهران برای من گزارش آمد که در بین کشورهای استکباری ولوله ایجاد شده است که چطور آن ها تمام تلاش خود در برجام و موارد دیگر را به کار بسته اند تا مردم کشور از این فضاها دور کنند اما دوباره چنین جمعیت عظیمی در مراسم تشییع شهدای گمنام پای کار آمدند.
ناتوانی رسانه های استکبار در برابر تجمع 20 میلیونی اربعین
وزیر اطلاعات دولت دهم افزود: همچنین تمام رسانه‌های استکباری جهان تلاش خود را به کار بستند که این حرکت 20 میلیونی اربعین حسینی رسانه‌ای نشود ولی نتوانستند و این راهپیمایی تاثیر خودش را به خوبی گذاشت تا جایی که اندیشمندان غرب را به فکر واداشت تا به این سرزمین بروند و با بررسی بفهمند دلیل برگزاری چنین حرکت و حماسه عظیمی چیست.
مشاور عالی رییس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: حتی گاندی رهبر هندومذهبی که اسلام را هم قبول ندارد، بعد از استقلال هند اذعان می کند الگوی خود را امام حسین(ع) قرار داده است و با بهره‌گیری از این حرکت عظیم، در برابر استکبار ایستادگی کرده است.
امروز امام حسین(ع) در دنیای بشری حکومت می‌کند
وی با بیان اینکه امام حسین(ع) در دنیای بشری حکومت می‌کند، گفت: امروز هم به همین صورت است و در دنیای اسلام علیرغم سرمایه‌گذاری عظیمی که استکبار در این منطقه انجام داده تا مقاومت را بشکند، موفق نشده است.
حجت الاسلام مصلحی با اشاره هبه اینکه همه کشورهای استکباری و مزدورهایشان از جمله عربستان و قطر و امارات تمام امکانات را برای کنار گذاشتن بشار اسد به کار بستند خاطرنشان کرد: بیش از 5 سال است که استکبار با سرمایه‌گذاری‌های عظیم می‌خواهند اسد را از راه خود بردارند و محور مقاومت را بشکنند اما در مقابل آنها ایران به رهبری امام خامنه‌ای مدظله‌العالی می‌گوید که بشار باید بماند، هر چند عده ای در داخل با بی شرمی موضع می گیرند اما خوشبختانه این حرف ایران است که به نتیجه نشسته است.

قدرت ایران در خدمت گرفتن روسیه، معادلات سیاسی دشمن را بهم ریخته است
وزیر اطلاعات دولت دهم ابراز کرد: امروز تاثیر ایران و رهبری مقام معظم رهبری به گونه ای است که پوتین با ورود به فرودگاه ایران تمام معادلات و برنامه ریزی های سیاسی دشمن را به هم ریخت و  بدون مقدمه و استقبال رسمی، مستقیم به دیدار رهبر معظم انقلاب رفت.
مصلحی با بیان اینکه عده‌ای شعور درک این اهمیت حمایت ایران و روسیه از سوریه را ندارند اما  اروپایی ها  و آمریکایی ها امروز در این فکر اند که ایران چه اقتداری دارد که روسیه را در مبارزه با تروریسم به خدمت گرفته است.
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: جفایی که در حق شهدای حج شد و امیدواریم امسال تا حدی جبران کنند، این است که وقتی شهدا را از عربستان آوردند تنها یک تشییع سیاسی صورت گرفت و تشییع شهدا را به کف خیابان‌ها نیاوردند، این موضوع به دلیل یک جریان سیاسی بود که مانع شد پیام تشییع شهدای حج به جهانیان برسد.

دشمن در پی ایجاد اشتباه محاسباتی در مردم ، مسئولان و نخبگان

وی با بیان اینکه دشمن در پی دنبال کردن سیاست های خود رد ایران با طراحی بر روی مردم، مسئولان و نخبگان است خاطرنشان کرد: دشمن می خواهد در سه مقوله مردم، نخبگان و مسئولان، وضعیتی را به وجود آورد تا این سه گروه به عنوان متن جامعه در تصمیم گیری هایش دچار اشتباه محاسباتی شود.
حجت الاسلام مصلحی این سیاست استکبار را سیاستی دانست که شهدا فریب آن را نخوردند و عنوان کرد: یک عده ای قصد خرابکاری و دشمنی ندارند ولی در محاسباتشان اشتباه می کنند و به این وسیله مشکل ایجاد می شود و در طول تاریخ انقلاب اسلامی از این قبیل اشتباهات با نفوذی که دشمن طراحی کرده بود، زیاد داشتیم.
وزیر سابق اطلاعات عنوان کرد: یکی از برنامه‌های پروژه نفوذ این است که سراغ نخبگان برود و آنها را در جایگاهی قرار دهد که در مقابل انقلاب و نظام بایستند.
مهدی هاشمی با نفوذ، منتظری را دچار اشتباهات محاسباتی کرد

وی با اشاره به موضع‌گیری های منتظری در برابر منافقان و نظام، گفت: منتظری پیش از انقلاب سختی ها و زندان های زیادی کشید و بعد از انقلاب هم تا مقام قائم مقامی ولی فقیه رسید اما نفوذ دشمن وی را دچار اشتباهات محاسباتی کرد به گونه ای که پروژه نفوذ مهدی هاشمی را در کنار منتظری قرار داد و وی کاری کرد منتظری ترور شخصیت شود.
حجت الاسلام مصلحی انحراف منتظری را یکی از پروژه های مهم نفوذ عنوان کرد و گفت: مهدی هاشمی منتظری را در مقابل امام، انقلاب و مسیر انقلاب قرار داد و به این گونه منتظری موضع‌گیری‌های نادرستی در برابر مواضع انقلاب داشت.

انتخابات آینده، تمام هم و غم دشمن
مشاور عالی رییس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به انتخابات آتی ریاست جمهوری اظهار کرد: دشمن تمام هم و غم خود را گذاشته که مردم در تصمیم برای انتخابات ریاست جمهوری پیش رو دچار اشتباه محاسباتی شوند.
وی افزود: قطعا فردی که شما مردم انتخاب می کنید فردی نیست که به کشور ظلم کند و جلوی پیشرفت و توسعه علم را بگیرد اما دشمن کاری می کند که مردم در تصمیم گیریشان دچار اشتباه شوند و به هدفش برسد.
حجت الاسلام مصلحی تأکید کرد:  در رده مسئولان هم برنامه دشمن همین است که در کنار مسئولان کسانی را قرار دهد که در تصمیم‌گیری‌هایشان دچار مشکل شوند.

وی اولین اقدام دشمن برای ایجاد اشتباه محاسباتی، ایجاد رعب، تهدید و ترس است افزود: شما در برجام ملاحظه کردید به محض اینکه ظریف برای مذاکرات حرکت می کرد، همان شب اوباما برای اینکه تصمیم اشتباه محاسباتی در تیم مذاکره کننده ایران، از گزینه های روی میز خود صحبت می کرد.
مصحلی ادامه داد: اوباما حتی روز بعد که مذاکره در حال انجام بود از گزینه های روز میز سخن گفت که این تهدید در یک سری موارد هم اثر کرد و آن هم این بود که ظریف اشتباهی کرد و گفت اگر آمریکا تصمیم بگیرد تجهیزات نظامی ما را از کار بیندازد با یک دکمه این کار را می‌کند!
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران  گفت: پس از این حرف، از داخل تصمیم گرفته شد که برای اطلاع ظریف تجهیزات نظامی کشور به وی نشان داده شود و زمانی که او این تجهیزات را دید دوباره مصاحبه کرد که اینطور نیست آمریکا بتواند با یک کلید تجهیزات ظامی ایران را از کار بیاندازد.
در فتنه 88 بسیاری از نخبگان در قابل دخالت های انگلیس فقط سرتکان دادند
وزیر اطلاعات دولت دهم با بیان اینکه خودم در متن فتنه88 درگیر بودم گفت: بعضی از نخبگان ما با کمال تاسف در این فتنه با وجود اینکه پیش از انقلاب و مقاطع مختلف انقلاب با انگلیسی‌ها مبارزه داشتند، وقتی اسناد دخالت استعمار پیر را می‌دیدند، تنها به یک سرتکان دادن اکتفا می‌کردند و می گفت نمی دانیم چه کنیم!
مصلحی با بیان اینکه برخی مدعی هستند با برجام جلو جنگ را گرفته اند خاطرنشان کرد: آمریکا امروزه تا بیخ گوش ایران در مرز عراق ، پاکستان، افغانستان ورود پیدا کرده اما به وضوح دیده که نمی‌تواند هیچ کاری کند و جرات چپ نگاه کردن به ایران را ندارد.
وزیر اطلاعات دولت دهم اذعان کرد: آمریکا و استکبار امروز در حال افول هستند و این موضوع را سیاستمداران آمریکایی در هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه بیان می‌کنند اما در مقابل انقلاب اسلامی ایران به سمت اوج گرفتن و پیشرفت است هر چند همانطوری که یک میلیاردر وقتی به مشکل اقتصادی می‌خورد تا زمین خوردن زمان می‌برد، استکبار هم به دلیل سرمایه‌هایی که دارد، با گذشت زمان به زمین می‌خورد.
وی با بیان اینکه امروز افتخار ما این است که با افتخارآفرینان شهدایی همچون تهرانی‌مقدم‌ها، توان صنعت نظامی ایران به حدی رسیده که استکبار جرات حمله به ایران را ندارد عنوان کرد: تحریم ها تنها منحصر به امروز نیست و در طول تاریخ  انقلاب اسلامی نظام  اسلامی گرفتار تحریم های نظام استکباری بوده است به طوری که در جنگ به ایران حتی سیم خاردار هم نمی دادند.
جریانی در کشور سعی می‌کند تمام مشکلات اقتصادی کشور را به تحریم مرتبط کند

مصلحی با اشاره به اینکه در جنگ با تمام فشارها و تحریم ها در مقابل دشمن ایستادگی کردیم افزود: در شرایط کنونی حداکثر 30 درصد از مشکلات اقتصادی ما به تحریم مربوط است و مابقی مشکلات به دیگر مسائل مربوط است اما متاسفانه جریانی در کشور سعی می‌کند تمام مشکلات اقتصادی کشور را به تحریم مرتبط کند.

در شرایط تحریم؛ رقم سنگین خودروهای لوکس چطور از کشور خارج می‌شود؟!

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به واردات خودروهای لوکس به کشور که باید بابت آن دلار رد و بدل شود ادامه داد: اگر ما تحریم هستیم و پول رد و بدل نمی شود، در چند سال اخیر پول این خودروها که رقم بسیار سنگینی هم هست چطور از کشور خارج می‌شود و این ماشین ها به کشور می آید؟
مصلحی دومین رویکرد استکبار در برابر ایران را وعده‌های دروغین دانست و گفت: به گفته مقام معظم رهبری مسئولان ما در مذاکرات و برجام تمام تلاششان را به کار بستند اما آیا دشمن به غیر از وعده‌های دروغ در این مذاکرات و بعد از برجام کاری انجام داد؟ آیا یک سنت از پول‌هایی که استکبار و آمریکا ادعای آزادسازی آن را دارند، به کشور آمده؟
وزیر سابق اطلاعات دیگر رویکرد و هم و غم دشمن را غافل کردن مردم از امدادهای غیبی دانست و گفت: متاسفانه الان عده‌ای در کشور به هیچ عنوان به امدادهای غیبی و کمک های خداوند اعتماد و اعتقاد ندارند و راهکار تمام مشکلات را به همراهی با استکبار می‌دانند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.