محتوا محتوا


مواضع اخیر محسن هاشمی و چند نکته


حرف‌های چند روز قبل محسن هاشمی قابل تقدیر است و این مسئله را از هجمه‌ها و فحاشی‌های فتنه‌گران و برخی از اصلاح‌طلبان به هاشمی می‌توان دریافت کرد.

به گزارش صبح تفت،  محسن هاشمی رفسنجانی چند روز قبل در جمع خبرنگاران به تمجید حماسه عظیم 9 دی پرداخت و اظهار داشت: «حمسه 9 دی "نه" به فتنه 88 بود. بصیرت مقام معظم رهبری اجازه نداد فتنه به انقلاب لطمه بزند.» اما مدعیان آزادی و آنان که شعارشان «زنده باد مخالف من» بود، این مواضع را نتوانستند تحمل کنند و خیلی سریع انواع اهانت‌ها و هجمه‌ها را علیه محسن هاشمی شروع کردند.

کسانی که چهار سال قبل و در جریان انتخاب شهردار تهران، الهه راستگو عضو شورای شهر را به خاطر اینکه بطور مستقل رأی داده و بازی‌های سیاسی و جناحی را در انتخاب شهردار تهران دخیل نکرده بود، مورد بدترین هجمه‌ها و اهانت‌ها قرار دادند و حتی از اینکه فرزندان وی را هم مورد حمله فیزیکی قرار دهند، ابایی نداشتند؛ حال از محسن هاشمی شاکی شدند که چرا در راستای منافع ملی موضع‌گیری کرده و به تمجید حرکت مردم در 9 دی 88 پرداخته است!

هرچند انتظار این بود که همان زمان که دشمنان قسم خورده ملت برای انتقام از مردم دست به فتنه زدند و به مساجد و هیأت حمله‌ور شدند و جوانان بسیجی را به آتش کشیدند، سیاسیونی که دل در گروه انقلاب و نظام داشتند وارد صحنه می‌شدند و نسبت به این مسئله واکنش نشان می‌دادند؛ اما با این همه، از موضع‌گیری محسن هاشمی رفسنجانی در رابطه با فتنه 88 و حماسه عظیم 9 دی باید استقبال کرد و آن را گامی رو به جلو به وسیله او ارزیابی کرد.

اگرچه اکبر هاشمی رفسنجانی و همسر او و برخی فرزندانش در فتنه 88 و تقابل با رأی مردم نقش‌آفرین بودند، اما یقینا نمی‌توان محسن هاشمی فرزند کم‌حاشیه هاشمی را بخاطر نقش خانواده‌اش در فتنه سرزنش کرد و مواضع امروز او را بی‌اهمیت دانست.

در واقع باید گفت حرف‌های چند روز قبل محسن هاشمی قابل تقدیر است و این مسئله را از هجمه‌ها و فحاشی‌های فتنه‌گران و برخی از اصلاح‌طلبان به هاشمی می‌توان دریافت کرد. در واقع سخنان محسن هاشمی پیرامون فتنه 88 و حماسه 9 دی به قدری هم‌راستا با منافع مردم بود که موجب شد فتنه‌گران خیلی زود نسبت به آن واکنش نشان دهند و انواع اهانت‌ها را به او وارد کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان