محتوا محتوا

امام‌جمعه تفت:


خطیب جمعه تفت گفت: کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید بر اساس تقوا و تدین خود از بداخلاقی و تهمت و افترا بستن به رقیبان خود پرهیز کنند.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، امام‌جمعه تفت در خطبه‌های نماز جمعه به اشاره به جنایت ددمنشانه تروریست‌ها و اشرار در به شهادت رساندن مرزبانان، گفت: به شهادت رساندن ده تن از مرزبانان غیور در جنگ مرزی میر جاوه، عداوت، بغض و کینه دشمنان از انقلاب اسلامی را نشان می‌دهد.

حجت‌الاسلام «ابوالقاسم غفوری» افزود: آنچه ملت ما باید این است که پشت پرده این جنایت‌ها و این گروهک‌های تروریستی، دشمنان اصلی یعنی آمریکا و استکبار جهانی است.

خطیب جمعه تفت در پیش رو بودن دو انتخابات مهم در کشور و آغاز تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری را یادآور شد و اذعان داشت: کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید بر اساس تقوا و تدین خود از بداخلاقی و تهمت و افترا بستن به رقیبان خود پرهیز کنند.

وی تأکید کرد: ملت ایران باید فرد اصلح را انتخاب کنند و بهترین راه برای انتخاب افراد، بررسی سوابق، اعتقاد و التزام آنان به‌نظام اسلامی و ولایت‌فقیه کاندیداها است.

وی ادامه داد: در هر دوره‌ای از انتخابات رقابت‌ها باید در کنار رفاقت و همدلی باشد چراکه برنده اصلی انتخابات مردم هستند.

تبریک عید مبعث و اعیاد شعبانیه، سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بزرگداشت هفته مقام معلم، روز کار و کارگر از دیگر محورهای سخنان خطیب جمعه تفت بود.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.