محتوا محتوا

فرمانده انتظامي شهرستان مهريز:

نجات سه عضو یک خانواده توسط پلیس فداکار


مامور وظيفه شناس پليس شهرستان «مهريز» استان يزد پس از نجات جان زن 50 ساله و دو دختربچه چهار ساله از ميان شعله هاي آتش، روانه بيمارستان شد.

به گزارش صبح تفت به نقل از  عصر فرهنگ، سرهنگ «منوچهر نصيري» فرمانده انتظامي شهرستان مهريز در مصاحبه با خبرنگار پايگاه خبري پليس درباره اين خبر گفت: در ساعت 14 عصر روز گذشته مامور گشت يگان امداد اين شهرستان هنگام گشت زني در سطح شهر و در محله "سلمان" متوجه خروج دود و آتش از يک منزل مسکوني شد.
وي افزود: مامور گشت يگان امداد با حضور در محل حادثه، مشاهده مي کند يک مادر جوان با بيان اينکه دو بچه¬ي کوچکش به همراه مادربزرگشان در شعله هاي آتش گرفتار هستند تقاضاي کمک دارد.
نصيري گفت: مامور وظيفه شناس يگان امداد اين شهرستان در کمال ايثار و فداکاري با شکستن شيشه درب ورودي وارد منزل آتش گرفته شد و دو دختر بچه چهار ساله که خود را در زير يک پتو مخفي کرده بودند به همراه مادربزرگشان به بيرون منتقل کرده و جان آنها را نجات مي دهد.
سرهنگ نصيري ادامه داد: با حضور آتش نشاني و اورژانس در محل حادثه، گروهبانيکم "جليل باخداي" که بر اثر استنشاق دود و گاز حاصل از آتش سوزي، بيهوش شده بود به بيمارستان انتقال داده شد.
فرمانده انتظامي شهرستان مهريز در خصوص علت اين حادثه گفت: در بررسي هاي به عمل آمده مشخص شد که دو دختر بچه در حالي که مادرشان بيرون از منزل بوده در حال بازي با کبريت، خانه را به آتش کشيده و از ترس خود را در زير پتو مخفي مي کنند که با فداکاري مامور وظيفه شناس پليس مهريز، از مرگ حتمي نجات پيدا مي کنند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان