محتوا محتوا

در جلسه ای 3 ساعته صورت گرفت:

نشست همفکری فعالان رسانه ای تفت با امام جمعه


نشست همفکری و مشورتی فعالان رسانه ای شهرستان تفت با امام جمعه این شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، نشست صمیمی و فصلی خبرنگاران با امام جمعه تفت، ظهر امروز با حضور جمعی از فعالان رسانه ای شهرستان تفت برگزار شد.

امام جمعه تفت در این دیدار با اشاره به آیه «  وَلا تَقفُ ما لَيسَ لَكَ بِهِ عِلمٌ  إِنَّ السَّمعَ وَالبَصَرَ وَالفُؤادَ كُلُّ أُولئِكَ كانَ عَنهُ مَسئولًا﴿آیه ۳۶ سوره اسراء﴾ » گفتند:  تا یک چیزی را صد در صد مطمئن نشدید آن را به زبان و قلم نیاورید و عمومی نکنید. از سوی دیگر برای آنچه هم که علم دارید صلاح و مصلحت کشور را در نظر بگیرید.

حجت الاسلام غفوری با بیان اینکه شهرستان نیازمند افرادی اهل قلم و باتقوا است افزود: هدف باید ارتقاء سطح علمی، فرهنگی، دینی، مذهبی و اقتصادی شهرستان در همه ابعاد باشد.

وی آگاهی بخشیدن به مردم را یکی از رسالت های رسانه ها خواند و از رسانه ها خواست در ابعاد مختلف این رسالت را انجام دهند و فقط رو به انتقاد کردن نیاورند.

در این نشست که 3 ساعت به طول انجامید تعدادی از فعالان رسانه ای شهرستان تفت دیدگاه ها و نظرات خود درباره مسائل مختلف شهرستان مطرح کرده اند.

حضوربی حدو حساب اتباع خارجی بویژه افاغنه درشهرتفت، عدم حضورمسؤلان درنمازجمعه وتشکیل جلسه پاسخ به سولات مردم، برگزاری جشن سده درشهرتفت وحواشی ان، عدم پیگیری مصوبات سفر سردار نقدی فرمانده کل بسیج کشور درمورد اقتصاد مقاومتی ومطرح انار بعنوان برند شاخص اقتصادی تفت، تدفین شهدای گمنام درپارک بزرگ شهر ،  نبود شورای خبرنگاران وروابط عمومی و عدم تامین مالی خبرنگاران از جمله مباحث مطرح شده در این دیدار بود.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.