محتوا محتوا

با نمایش آثار نوجوان تفتی؛


نمایشگاه تخصصی نقاشی «نگاه‌نگار» با نمایش آثار نوجوان تفتی در تفت آغاز بکار کرد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، نمایشگاه تخصصی نقاشی "نگاه‌نگار"  کاری از «نگاررفیع‌زاده» عضو مرکز کانون پرورش فکری فرهنگی هنری تفت، با حضور محمود زارع فرماندارشهرستان، عالیه قوامی و مریم حیدری کارشناسان فرهنگی کانون استان، جمعی از مدیران دستگاه‌ها، اعضا وخانواده‌ها، در سالن آمفی تئاتر مرکز تفت، گشایش یافت.

 

 در این نمایشگاه که بیست اثر ازاین عضو نوجوان و فعال، با تکنیک‌های مختلف و استفاده از آب‌رنگ وگواش با موضوع پرندگان، که سیر پیشرفت وی را، از اولین روز حضور در کانون تا الان، که به مدت ۶ سال می‌گذرد، به نمایش گذاشته است، جالب توجه است.

  نگار رفیع‌ زاده متولد پنج اردیبهشت ۱۳۸۵ است از کودکی علاقه‌ی زیادی به نقاشی داشته تا این‌که، در سال ۹۱ از طریق دوستانش، با کانون آشنا می‌شود و با عضویت در مرکز فرهنگی هنری تفت، با حضور درکارگاه‌های متفاوت به ویژه نقاشی به عنوان یکی از فعال‌ترین اعضای مرکز لقب می‌گیرد.

وی موقعیت خود را در این عرصه از مهربانی وهمراهی ساناز جلیلیان مربی هنری و مساعدت و حمایت سمیه فلاح‌تفتی مربی‌مسوول مرکزتفت می‌داند وهمین نگاه ویژه‌ی آن‌ها، علاقه به هنر نقاشی را دراو، دو چندان کرده و باعث شده تا در ایام خجسته‌ی دهه‌ی فجر، به برپایی نمایشگاه نقاشی بیندیشد، تا "نگاه‌نگار" هم‌چنان درعرصه‌ی فعالیت‌های هنری به ویژه نقاشی، ادامه داشته باشد.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.