محتوا محتوامتفاوت ترین نمایشگاه نقاشی استان یزد برای بار اولین بار با آثار بی نظیر هنرمند نیری در این بخش شهرستان تفت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، نمایشگاه نقاشی با خودکار اولین بار در استان یزد با سبک طراحی چهره در بخش نیر شهرستان تفت برگزار شد.

مسئول نمایندگی ارشاد بخش نیر در این رابطه به خبرنگار صبح تفت، گفت: این نمایشگاه نقاشی با خط  برای اولین بار به این سبک منحصر به فرد که چهره یا طرحی با خودکار کشیده و نقاشی شود در استان یزد برگزار شد.

رضا دهقان نیری افزود: در این نمایشگاه مجتبی رکوعی و پریسا جهانشاهی دو نفر از هنرمندان توانمند نیری برای اولین بار آثار خود را با هدف حمایت از کودکان سرطانی به نمایش گذاشتند.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه 40 اثر جذاب و متفاوت به نمایش گذاشته شد، اذعان داشت: امیدواریم با حمایت های مدیرکل ارشاد استان یزد بتوانیم این نمایشگاه را در ایام الله دهه فجر در مرکز استان برپا کنیم.

گفتنی است در این نمایشگاه با حضور مسئولانی چون مدیرکل ارشاد استان، فرماندار تفت، امام جمعه و بخشدار نیر و جمعی دیگر از مسئولان محلی افتتاح و با استقبال خوب و پرشور مردم هنردوست همراه شد.

انتهای پیام/م*


رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.