محتوا محتوا

رئیس بسیج اصناف یزد خبر داد


رئیس بسیج اصناف استان یزد گفت: همایش بزرگ اصناف استان یزد 4 شهریور ماه با حضور نخبگان اصناف و اتاق های اصناف یزد برگزار می شود.

 

رئیس بسیج اصناف استان یزد در حاشیه اجلاس سراسری اصناف استان یزد در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، گفت: اگر روزی کشور ما درگیر هشت سال جنگ نظامی بود امروز نیز با شرایط ویژه دیگری در جنگ اقتصادی قرار دارد.

علی اصغر سلمانی افزود: جنگ اقتصادی همانند جنگ نظامی نیازمند فداکاری، ازخودگذشتگی و ایثار است و اصناف و بازاریان اگر در جنگ نظامی پیشتیبان جبهه بودند، امروز به عنوان رزمنده در خط مقدم این جنگ اقتصادی قرار دارند.

وی ادامه داد: اگر در جنگ نظامی قرارگاه، لشکر، تیپ و گردان وجود داشته و دارد و در جنگ اقتصادی هم اتحادیه های ما در نقش گردان و اتاق های اصناف در نقش مقر فرماندهی در هر شهرستان فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه جنگ اقتصادی بیش از هرچیز نیازمند بیداری اقتصادی است؛ تاکید کرد: متاسفانه جنگ اقتصادی تلفاتی را هم از ما گرفته است و ترکش آن به بازاریان ما نیز خورده است اما ما باید در این جنگ بیدار باشیم و به موقع عمل کنیم.

سلمانی تاکید کرد: هفته بسیج اصناف نامگذاری شده است.

وی از برگزاری بیش از 100 عنوان برنامه توسط بسیج اصناف در سراسر استان یزد خبر داد و گفت: تجدید میثاق با شهدا، دیدار با ائمه جمعه، سرکشی از 40 خانواده شهید در چهلمین سالگرد انقلاب، حضور در نماز جمعه و برپایی ایستگاه صلواتی از جمله برنامه های پیش بینی شده در  هفته بسیج اصناف است.

سلمانی همچنین از برگزاری ویژه برنامه همایش بزرگ اصناف یزد خبر داد و اذعان داشت:  همایش بزرگ اصناف استان یزد 4 شهریور ماه با حضور نخبگان اصناف و اتاق های اصناف یزد با برگزاری برنامه هایی نظیر تجلیل از فعالان حوزه عفاف و حجاب، تولید و عرضه کنندگان کالاهای ایرانی و خانواده های شهدا در فرهنگسرای غدیر برگزار می شود.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان