محتوا محتوا

در قالب «سلسله برنامه های سرزمین همدلی»

هنرمندان یزدی راهی مناطق زلزله زده کرمانشاه می شوند


مظفر تیموری از حضور اصحاب فرهنگ و هنر استان یزد در قالب «سلسله برنامه های سرزمین همدلی» در مناطق زلزله زده استان خبر داد.

به گزارش یزد رسا، مظفر تیموری از حضور اصحاب فرهنگ و هنر استان یزد در قالب «سلسله برنامه های سرزمین همدلی» در مناطق زلزله زده استان خبر داد.

وی افزود: تاکنون اصحاب فرهنگ و هنر استان های سمنان و قزوین در مناطق زلزله زده  برنامه اجرا کرده اند و  مقرر شده که گروه فرهنگ و هنر استان یزد نیز روزهای شنبه و یکشنبه در این مناطق برنامه های خود را اجرا کنند.

این مسئول اجرای این برنامه ها را یکی از مصوبات سفر اخیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کرمانشاه دانست و گفت: مقرر شده که تمامی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های کشور هر کدام یک بار در این مناطق برنامه فرهنگی و  هنری برگزار کنند.

تیموری افزود: گروه های فرهنگی و هنری در مناطق زلزله زده به اجرای برنامه هایی مانند موسیقی و نمایش می پردازند و از این طریق به دنبال کاهش آلام و درد مردم زلزله زده و مصیبت زده بخصوص کودکان و جوانان هستند.

وی در پایان گفت:  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه میزبان این گروه های فرهنگی و هنری است و ما تمام تلاش خود را در جهت تقویت روحیه مردم مناطق زلزله زده با استفاده از ظرفیت بسیار بالای فرهنگ و هنر به کار می گیریم.

مهر/

انتهای پیام/س*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.