محتوا محتواکارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد از خنک‌تر شدن دمای هوای این استان در هفته آینده خبر داد.

به گزارش صبح تفت به نقل از فارس، سید عباس میرحسینی کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد، گفت: از (پنج‌شنبه) تا هفته آینده کشور عمدتاً تحت تأثیر دو موج ناپایدار خواهد بود که در مناطق شمالی، شمال غربی و غربی کشور ناپایداری، ابرناکی و در برخی نقاط بارندگی به همراه خواهد داشت.

وی افزود: برای استان یزد نیز در روزهای اوایل و انتهایی هفته آینده گاهی افزایش ابر را خواهیم داشت.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد با اعلام این خبر که در طول هفته آینده هوای استان مقداری خنک‌تر خواهد شد، اظهار کرد: به‌طور میانگین در طول هفته آینده نسبت به هفته جاری دمای هوا چند درجه‌ای کمتر خواهد شد.

 میرحسینی خاطرنشان کرد: طی 24 ساعت گذشته بافق با دمای بیشینه 32 درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و سبز دشت بافق با دمای کمینه 2 درجه سانتی‌گراد سردترین نقاط استان یزد بوده‌اند.

وی بابیان اینکه اواخر هفته آینده خنک‌تر و اوایل هفته بعد هوای نسبتاً خنک و سردی را شاهد خواهیم بود، اذعان کرد: در این ایام حتی در مناطق کوهستانی با صبحگاه‌های زیر صفر نیز روبرو خواهیم بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان در پایان با اشاره به اینکه در هفته جاری و آینده بارندگی در استان نخواهیم داشت، افزود: نسبت به میانگین بلندمدت سال‌های گذشته بارش‌ها به تعویق افتاده است ولی نسبت به سال گذشته تغییر محسوسی احساس نمی‌شود.

 

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.